Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg fogom banni, ha prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom banni, ha prostival veszítem el? (CSAK FIÚK VÁLASZÁT VÁROM! )

Figyelt kérdés
Megfogadtam, hogy bármi történjen is, nem fogom szűzen betölteni a 25-öt. Egész eddigi életem szívás volt, soha nem érdekeltem a lányokat, és a puszta létezést is megalázónak érzem. Nem nézek ki rosszul, de vékony vagyok, elég alacsony, és meglehetősen szorongó és frusztrált, s ez így egyűtt elég volt ahhoz, hogy egy élményt se szerezhessek. Ebből nekem elegem van. Kinek mi a a tapasztalata, aki így vesztette el?
2017. jún. 20. 17:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
14%
ne tedd
2017. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
14%
Ne!
2017. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
38%
Nekem jót tett. Akkor megkönnyebbülés volt mindenképpen. Mai eszemmel viszont (27), inkább hagynám a francba, és várnék az igazira. Ha jön, ha nem.
2017. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
44%
Nem ér annyit.
2017. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
42%
Ha jó csaj a prosti, akkor miért ne tennéd?
2017. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

"Nekem jót tett. Akkor megkönnyebbülés volt mindenképpen. Mai eszemmel viszont (27), inkább hagynám a francba, és várnék az igazira. Ha jön, ha nem."


Mindketten tudjuk, hogy ez nem így működik. A hormonjaidnak nem tudod megparancsolni, hogy várjanak, "ha jön, ha nem", és aki görcsös, az hiába vár.

2017. jún. 20. 17:51
 7/36 anonim ***** válasza:
72%
Ha semmi erzelmet nem akarsz közben akkor a farkad biztos nem fogja bánni
2017. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
35%
Pedig a 3#- asnak igaza van...annyit tennék hozzá, hogy bizony eljön az...tenni is kell persze érte. De visszakérdezek: mit fog megoldani, ha dugsz egy prostival? Semmit, még becis éghetsz, aztán csak rosszabb lesz.
2017. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
40%

Ez egy nagyon bonyolult kérdés. Azt írtad, hogy vékony vagy és alacsony. Én az ilyen siklótestért a vesémet odaadnám. Ha alacsony vagy az pech, de túl lehet ezen lépni. Úgy, hogy elmész elveszted a szüzességed, hazamész és elkezdesz zokogni annak semmi értelme. Én azt tudom mondani, hogy ne sajnáld a pénzt menj el 5-10 alkalommal minimum egy órára és merülj el egy kicsit a témában, ha van önbizalmad az ágyban (még ha nem is túl nagy) a csajozás is össze fog jönni

18f(nem vagyok szűz)

2017. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%

Én 21 évesen mentem el prostihoz és nem bántam meg.


Hozzátehetted volna, hogy csak az írjon, aki már volt is kvánál és tudja hogy megbánta-e vagy sem.


26/f

2017. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!