Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg fogom banni, ha prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom banni, ha prostival veszítem el? (CSAK FIÚK VÁLASZÁT VÁROM! )

Figyelt kérdés
Megfogadtam, hogy bármi történjen is, nem fogom szűzen betölteni a 25-öt. Egész eddigi életem szívás volt, soha nem érdekeltem a lányokat, és a puszta létezést is megalázónak érzem. Nem nézek ki rosszul, de vékony vagyok, elég alacsony, és meglehetősen szorongó és frusztrált, s ez így egyűtt elég volt ahhoz, hogy egy élményt se szerezhessek. Ebből nekem elegem van. Kinek mi a a tapasztalata, aki így vesztette el?
2017. jún. 20. 17:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Holnap hívj fel egy másikat. Ne idegeskedj a telefonban.
2017. jún. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
38%

Miért ilyen későn hívtad?!


Én 1-2 nappal előre szoktam időpontot egyeztetni és még mindenki ráért.

2017. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
38%
Igen, sajnos én is hallottam már többször is olyanról, hogy a prosti is lerázza a szerencsétlenebb srácokat. Szomorú dolog, de ez van. Engem azzal rázott le az egyik, hogy mutassak neki egészségügyi igazolást arról, hogy nem vagyok nemi beteg... Na most, ha szűz vagyok, mitől lennék nemi bajos?...
2017. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

1-2 nappal előre nem lett volna értelme, hisz ő maga mondta, hogy fél órával előtte kell csak neki szólni. Amúgy max felhívom másik számról kicsit később, kicsit határozottabban, kétlem, hogy rájön. Az az igazság higy még ezeken az oldalakon is nehéz olyat találni, aki szép, nem mű, és gondolom normális. A másik, hogy a csaj kiírta a honlapra, hogy 25 felettiek mehetnek csak hozzá, de úgy voltam vele, hogy most az a pár hét csak nem számít.


Egyébként valahol még örülök is, hogy így alakult. Méltatlannak érzem magamhoz ezt az egészet. Egy türelmes barátnő kell nekem, aki szeret, mert szerintem van mit szeretni bennem. És azt is tudom, ki az, csak nem tudom, visszakapom-e még...

2017. jún. 23. 19:12
 35/36 anonim ***** válasza:
pff hajrá... de jelzem ott már egyéb gondok vannak aki már egy prostitól is beparázik. menj el pszichológushoz!
2017. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Már voltam, az javasolta a prostit.
2017. júl. 1. 19:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!