Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csók prostival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók prostival?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szűz el akarok menni majd egy proszihoz a rosszlanyok hu de szeretnék csókolózni meg nyalni is.miket kaphatok el így?valamint mennyi lenne kb 1 óra?
2017. jún. 4. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő...mindenki más árat kér xd
2017. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
herpesz, gomba, szifilisz, hiv
2017. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Uhhhh haver figyelj!! Sose nyaljál ki egy prostit és ne is csókolozzál vele ez az első szabály ha művészhölgyhöz mész! Gondolj bele elötted is volt páciense! Jah és használj dupla gumit.
2017. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
nyugodtan lehet en is csinaltam, nehogy mar csak szexeljek s csok ne legyen.
2017. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dupla gumit jól van. Itt látszik meg az IQ szintje a hozzászólónak, ha 2 gumit húzol fel az egymáson való súrlódás miatt nagyobb eséllyel lyukadnak ki mintha 1-et húznál fel...
2017. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,de most csak még jobban bekavartak :D

most akkor lehet vagy ne?

2017. jún. 4. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
😂😂😂Lusta vagy csajozni?
2017. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem,nem vagyok lusta csak nem lehet mindenki egy kaszanova,a baráti társaságomban 1 nő van az is foglalt,az iskolában mivel autószerelői nincsenek nők,szórakozni ahova járok,és megtetszik valaki mindíg van valakivel szóval,kicsit necces a buli...én meg mint a legelején kitértem rá,nem vagyok egy csajozógép hogy random lányokhoz menjek oda az utcán,nincs is ekkora önbizalmam
2017. jún. 4. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:

18 évesen ne menj prostituálthoz, semmi nem történik ha későn veszted el, de így csak az élménytől fosztod meg magad. Ha szűz vagy meg amúgy is hamar mész el. De ha mindenképpen el akarsz menni csókold is meg, kérdezz bármit, hogy mit csinál veled mennyiért...

Sok sikert, jó szórakozást! ;)

2017. jún. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó,köszönöm :)

persze,nem ez a cél de már nem akarok várni,főleg hogy még csókom se volt meg semmi...

2017. jún. 5. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!