Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban meg fogom bánni a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban meg fogom bánni a dolgot?

Figyelt kérdés

16 éves voltam mikor megismerkedtem a barátommal, ő jóval idősebb.

Jelenleg 22 vagyok és még mindig együtt vagyunk.

Csomó embertől hallottam, hogy így akarom leélni az életemet, hogy egy férfival voltam csak.

Barátnőm is folyamatosan ezzel piszkál, hogy nem hiszi el nem vágyom másra.

Pedig tényleg nincs bennem olyan hatalmas nagy kíváncsiság, jó persze elképzeltem, hogy mással milyen lenne.... de nem is tudnám elképzelni az életemet.


Szerintetek tényleg gáz, hogy egy férfival voltam minden téren?

Nem vagyok egy nagy ismerkedős, elég kevés fiúval találom meg a hangot.


2017. szept. 14. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad befolyásolni mások által. Ne hidd el, amit mondanak. Csak kövesd a saját utad.
2017. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te szándékosan akarod tönkretenni a kapcsolatodat? Attól, hogy a ribi barátnőd úgy cserélgeti a férfiakat mint a zoknit még nem te vagy a gáz.
2017. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd kesobb kijon!
2017. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyivel idosebb. Ha jovore nyugdijba megy akkor lehet hogy meg fogod banni.
2017. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis, te vagy a fiú, és te voltál egy ferfival ugye? 😂😂😂😂😂 basszus mik vannak ezen az oldalon!! Transszok, B..zik :-D
2017. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatod, ha látod benne a perspektívát, akkor kár azon agyalni, hogy mással jobb lenne. Nincs abban semmi gáz, ha egy férfival voltál. Ha jól érzed magad vele, akkor szerencséd volt, hogy az elsővel hosszabb távon működik. Ha meg később véget ér ez a kapcsolat, akkor majd lesz más férfi. Ne agyalj ezen túl sokat, csak csináld azt, amit élvezel.
2017. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted és nem is vagy ott,hogy "megbacok mindenkit csak ne a párom legyen" akkor miért hallgatnál bárki másra? Ezek az emberek egyszerűen irigyek egy hosszú,jól működő kapcsolatra. Persze ezt nem kötik az orrodra :D Igazán jó "barát" lehet a barátnőd,ha ő is azt táplálja beléd,hogy dobd el azt akit szeretsz pár könnyű numeráért...
2017. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogod megbanni. Egyaltalan nem gaz!

Anyukam es apukam jovore lesznek 50 eves hazasok. Mindkettonek a masik volt elete elso es egyetlen parja (szerelmileg es sexualisan is) es alig varjak, hogy jovore meguljek az aranylakodalmukat. Azt mondta apu ha a terde birni fogja, akkor megint leterdel, hogy megkerje anyu kezet! :D

2017. szept. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!