Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, meg fogom bánni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, meg fogom bánni?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, ha nem vagyok biztos benne, hogy készen állok-e már a szüzességem elvesztésére, de közben meg szeretném is, és kíváncsi vagyok a szexre? Hitbéli és lelkiismereti okok miatt eddig nem feküdtem le a barátommal (nagyon megértő, semmit sem erőltet vagy siettet), de csináltunk már dolgokat (kézimunka, orál). Most őrlődök a meggyőződésem és a kíváncsiságom és vágyaim között. Mit tegyek? Mert nem akarom, hogy megbánjam utána.

Durva nyelvezetű kommenteket és privátot nem kérek.

21/L



2018. szept. 30. 15:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Mégis miért bánnád meg?
2018. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azért, mert ellene mennék a meggyőződésemnek, a nevelésemnek és a hitemnek.
2018. szept. 30. 15:08
 3/31 anonim ***** válasza:
57%

Isten megver érte fiam! (bocsánat lányom) :-)


Ezt csak te értheted, akinek istene van! Azok az emberek akiknek nincsenek képzelt barátai nem foglalkoznak ilyenekkel! De talán kérdezd meg tőle mit szól hozzá!

2018. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Akkor halj meg szüzen.

Most nem akarlak megsérteni, de így sose fogsz szexelni.

2018. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

A 21. szazadban felejtsd mar el a mesebeli lenyeket...

A termeszetes osztoneidre hallgass, mert annak van ertelme. Amugy meg ha mar leszoptad, akkor mindegy...

2018. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Birom az ilyen szüzeket.. kezükben, szajukban jarkal a farok, de jaj en nem szexelek, mert az ellene megy a hitemnek :D. Ha ennyire keresztenyi akarsz lenni, akkor nem artana tisztaban lenni, hogy hazassag elott meg ezek sem megengedettek.
2018. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezek sem megengedettek. És lelkiismeret furdalásom is van amiatt, hogy csináltam. De emellett meg vágyom is rá, ezért ilyen nehéz.
2018. szept. 30. 15:26
 8/31 anonim ***** válasza:
98%

Így nyomorítja meg a nevelés és az egyház/vallás a fiatalokat.


Sajnálom, hogy 21 évesen nem vagy elég felnőtt és érett nő, aki saját maga képes gondolkozni, és eldönteni egy ilyen kérdést. Ehelyett mások birka szabályrendszerét követed.


Természetellenes, és mindennel szembe megy ami emberi. Emellett szerintem aljas dolog is így kínozni egy másik embert, és visszaélni a szerelmével... netán házasságba zsarolni ezzel az ármánykodásba.

2018. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
Hiába vagy rá kíváncsi, hiába vannak már vágyaid és hiába érzed magad késznek rá, a vallás mindig meg fog állítani. Egyébként honnan tudod, hogy házasság után jó lesz vele a szex, ha előtte nem történik meg? Lehet, hogy egy olyan pasihoz mész hozzá, akivel nincs meg az igazi kémia.
2018. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
*ármánykodással.
2018. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!