Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig lehet húzni ezt, amíg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet húzni ezt, amíg még nem vagyok szemét?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel összegabalyodtunk. Én nem akarok tőle semmit, és szerintem ő sem tőlem, de a testi vonzalom nagyon megvan köztünk. Néha átjön filmezni, ilyenkor sokszor összebújunk, volt hogy csak egy órán át csókolóztunk. Na ez már elfajult odáig, hogy legutóbb már benyúlt a bugyimba. Nem történt semmi extra, csak benyúlt :D


Lefeküdni vele NEM szeretnék, megvan rá az ok.

De lényeg, hogy ezt a csókolózós simogatós dolgot mindketten élvezzük. De neki szerintem feltett szándéka hogy egyszer lefeküdjünk, mert mindig kicsit többet akar. Meddig húzhatom ezt köcs*g lennék ha soha nem engednék neki semmit csak ilyen simizős dolgokat? Én tudok uralkodni magamon de ő nem nagyon


Bocsi ha kicsit hülye a kérdés, de tényleg tanácstalan, na meg tapasztalatlan vagyok. Kiváncsi vagyok a véleményetekre.

19 évesek vagyunk


2018. szept. 21. 16:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vele lefeküdni, ne smárolj és ne ujjazzon meg. Eddig 3 srácnál voltam filmezni, 2-vel lefeküdtem. Ebben a korban két ellenkező nemű esetében egy közös filmnézés a tipikus ürügyek közé tartozik, hogy lehessen szex. Ahogy az angolok mondják, "netflix and chill". Más szóval, már az elején nem kellett volna belemenned, mert ezzel reményt adtál neki egy folytatáshoz. 19 évesen és nem szüzen pláne nem kéne ennyire naivnak lenni.

Igen, szemétség vele szemben, hogy eddig engedtél neki. Ha mindketten élvezitek, nem a bátyádnak kéne gátat szabnia ennek, nem fog mellettetek állni és tartani a gyertyát. Nem is kell tudnia róla, ennyi.

2018. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!