Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem el a 35 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem el a 35 éves szerelmem szüzességét?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem ítéli el senki hogy 35 évesen szűz, de az fix, hogy vannak gondok a fejével.


Már találkoztam 27 éves és 29 éves szűz nővel, és elég is volt belőlük. Egyik sem volt 100-as az fix. Főleg ahogy az egészről gondolkoztak. Végül az egyik csak szivatott és nem lett belőle semmi. Nem tudom mi a jó égért kell ekkora feneket keríteni a szüzességnek. Egészen addig halogatják, amíg aztán vénlányként a kutyának sem kellenek.

Nesze neked szőke hercegre várás...

2018. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Még mindig nem sikerült?
2018. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

# 9/12 Időpont ma 19:41

Ez nem nyűg, hanem felemelő dolog!

Biztosan vanak olyanok is akik fintorognak, vagy kényelmetlennek találják, de ez főleg a nagyarc-ok stílusa!

2018. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem a szüzességgel van baj. Az csak egy hártya, meg némi tapasztalatlanság. Azzal soha semmi baj nincs.


A baj fejben szokott lenni. Azért aki 35 évig rá se néz egy férfire sem... Ott komoly pszichológiai problémák szoktak lenni, traumák, gátlások stb... amiket nehéz feloldani.


Mindegy, nekem rosszak a tapasztalataim, de lehet csak megjártam kétszer. Egyáltalán nem is a szex volt a lényeg, el sem jutottunk oda. Maga a mentalitás, és a hozzáállás az egészhez.

2018. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazad van. Egy férfi szűz 35 évesen annak oka, hogy fél, de az ő félelmüknek alapja is van. Viszont a nőknek nincs sok dolguk. Ha közönségesen fogalmaznék, akkor annyi a dolguk hogy hagyják magukat. Egy fiú után nem fog senki se teperni, meg kezdeményezni, csak nagyon ritka esetben. Egy nőnél ez más. Szóval ott tényleg csak hozzáállásbeli problémák vannak. Aki 35 éves koráig nem találkozott egyetlen egy normális férfival, annak az értékrendje elég ferde. Ha meg nem ez volt a baj, akkor egyéb fóbiák miatt volt. Vagy esetleg nem beismerten aszexuális. Így, vagy úgy, de nem százas. Bizonyos problémáknál még ez sem lenne baj. A baj az, hogy halandó ember számára leküzdhetetlen. Hiába tenne bármit az ember. Tényleg nem a szüzességgel van baj, hanem ezzel. Meg ott egy másik tényező, hogy egy 35 éves nőnek már nagyon erősen ketyeg az óra. Most évekig szenvedni valakivel mire odajut, hogy akkor minden meg van és akkor család. Jó, valakinek ez nem fontos, de nekem igen. 1000 évig szenvedjek valakivel akivel egy normális kapcsolat lehetősége igen csak kétséges és még adjak fel egy dolgot, ami számomra talán a legfontosabb, azért mert a másiknak problémái vannak és ő a saját fejében nem hajlandó tenni ezért(mert aki 35 évesen nőben szűz, azzal bizony ez a helyzet)? Azért gondolkozzunk már! Ha most van olyan nő aki 30 feletti szűz és ezt olvassa és tényleg szeretne egy normális kapcsolatot, szexuális élettel, akkor nekik üzenem, hogy ideje leküzdeni a fejetekben lévő káoszt és nektek kell kezdeményezni. Egy nő sokkal jobb eséllyel kezdeményez egy férfinál mint fordítva
2018. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!