Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Őszintén válaszolnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Őszintén válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ha egy csaj első randin megkérdezné az intim méreteiteket, elmondanátok neki? Kamuznátok, vagy félnétek a lebukástól, mert esetleg ellenőrizné első szex előjátékaként?


Illetve mennyire lennétek kibukva a kérdéstől? Korotokat is írjátok.



2018. szept. 7. 18:43
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nincs félnivalóm maximum attól hogy túl nagynak találja. (21/5)

Úgyhogy elmondanám.


35 és nyilván már nem szűz

2018. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
34%

Megmondanám neki hogy vastag, és szívesen megmutatom ha érdekli de cserébe én meg a melltartó kosarának a méretére vagyok kíváncsi.


18-as hosszal nem égtem be soha nő előtt, viszont az 5-ös vastagsága előnyös ilyen helyzetben, több prosti is mondta elsőre hogy ez vastag.


Hazudni éppen ezért teljesen felesleges. Megmondanám hogy 22/6 úgyis kiderülne hogy nem az, magamból csinálnék hülyét.


További kérdésre további válasz:


- nem nem lennék kibukva a kérdésen

- 28 a kor/biszex

- 11 éve nem vagyok szűz

2018. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%

Furcsállnám a kérdést, de nem látom értelmét annak, hogy mást mondjak, mint ami az igazság. Különben meg aki szexelt már életében az tudja, hogy átlagos mérettel is el lehet lenni és ki lehet elégíteni egy nőt, nem kell hozzá 20cm.


Nem vagyok szűz, és nem is lennék különösebben kibukva, bár ez függ talán a szövegkörnyezettől is. Azért, ha random megkérdezi az meredek lenne. :D


25F

2018. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
47%

Elmondanám. Nem buknék ki. Ha kicsinek tartaná, akkor rákontráznék, hogy nem ez kicsi, hanem neki tág a p..ja.


40F

2018. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Érdekes. Eddig majdnem mindenki dicsekedett vele. Pedig ki mondta, hogy a csaj a nagyot szereti..? :D
2018. szept. 7. 19:24
 16/36 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon függne a hangulatomtól és az előző témától. Az biztos h egy szemöldök emelést kicsikarna belőlem. Tőlem nem szoktak ilyesmit kérdezni. Azt tudom elképzelni h vagy őszinte választ adok, vagy megkérném hogy mérje le. Az a biztos.

Nem szűz

30F

2018. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
38%
Elküldeném a francba, mert ha egy csajt komolyan az érdekelne, hogy mekkora a f*rkam - főleg az első randin-, akkor menjen az izomagyakhoz r**anckodni, majd ha k**vát akarok, akkor felhívok egyet.
2018. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Igen. Ha másért nem, már csak azért megéri elmondani, nehogy emiatt a későbbiekben szakítsunk, előtte rabolva egymás idejét. Viszont úgy érzem, fordítva már nem működne a dolog, tehát ha én megkérdezném, hogy milyen a puncija vagy mekkora a melle, eléggé kiborulna a lány.


24/F (szűz)

2018. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Én elmondanám mert nincs mit szégyellnem! 17/5 és még nem volt rá panasz soha! 45.F
2018. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Nyilván a méretesebbek vállalnák fel rögtön :)

Azért ez esetben biztos nem abban reménykedik a nő ha ennyire kíváncsi hogy "jaj remélem mikropénisze van bevallja és sosem lesz vele jó a szexuális életem"

2018. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!