Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Válaszolnátok őszintén?

Válaszolnátok őszintén?

Figyelt kérdés
Kisfiam csoportjában ( 4-5 évesek) 5 gyereknek is van táblagépe, fiamat nem érdekli egyelőre, de bennem felmerül egy kérdés. Nem tervezek a közeljövőben venni neki, de a későbbiekben nem fogják emiett kiközösíteni, azok a gyerekek akiknek van? HA elkezdene érdeklődni iránta, akkor megvennénetek neki vagy meggyőznétek, hogy vannak ennél fontosabb dolgok. NEm szeretnék vitát szítani csak tanácstalan vagyok. Számomra felfoghatatlan, hogy egy 4 éves gyereknek mi szüksége van még erre.
2014. dec. 5. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is fölösleges még egy 4-5 éves gyereknek egy tablet. Ha az én gyerekem kezdene iránta érdeklődni, attól nem hiszem, hogy vennék neki. De ha emiatt tényleg kiközösítenék, meg érdekelné is, akkor lehet, hogy elgondolkodnék rajta.
2014. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én erről azt gondolom (nekem nincs, a férjemnek a munkahelye biztosítja), hogy ha a gyereket technikai eszköz elkezdi érdekelni, akkor ha megtehetem megveszem neki, akár használtan is, mert a fejlődését az segíti előre, ami érdekli.

Nem érzem én sem, hogy 5 évesnek "való", de én más korban voltam 5 éves és az én gyerekkorom a c64 volt, megkaptam, előnnyel kezdtem ebben az iskolát. Szóval én megvenném, de használtan, vagy ösztönözném rá, hogy gyűjtögesse össze a zsebpénzét előbb, de nem tiltanám meg az biztos.

2014. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4-5 évesnek táblagép? Hú de le vagyok maradva pedig nem is vagyok annyira öreg...és be is viszik az oviba? Vagy csak mesélnek róla? Ha érdekelné a gyerekem akkor megvenném neki, végül is a mindennapjaink része lassan a technika, nem maradhat tudatlan ilyen téren. De azért odafigyelnék rá mennyit van a kezében.
2014. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló, a comodore-val milyen értelemben volt előnyöd? Csak kíváncsiság.
2014. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem viszik az oviba , csak beszélnek róla. Közben persze kiderül a szülőin, hogy küzdenek velük a szülők, mert állandóan játszanának és csak azzal tudnak "fenyíteni", hogy nem játszhat a tableten, ha pl. rosszalkodnak.
2014. dec. 5. 14:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez gyerekfüggő is.

Mint ahogy írtad, 5 gyereknek van táblagépe. A többi 20-nak nincs! Legyen ez az alap. :)

A most 6,5 éves lányom 2 éve "kapott" egy táblagépet. Értsd: sikerült egy akkora szart vennünk, amit nem tudtunk semmire sem használni.

Pár napig tartott a csoda, aztán néha-néha előszedi és rajzol, vagy memóriázik rajta.

2014. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A vége lemaradt:

Nem, nem vennék neki gépet (és semmi mást!) pusztán azért, mert a másiknak van.

Ezért nem fogják kiközösíteni. De ha mégis, akkor nem hiszem, hogy sajnálni kéne, hogy abból a társaságból kimarad a gyereked.

2014. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vennék neki. Az én lányom még picike, de az 5 éves öcsémből kiindulva el se tudom képzelni, hogy egy ekkora gyereket le tud kötni egy táblagép.
2014. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Memóriâzni,kirakózni lehet rajta..öltöztetős jâtéok is jók...szerintem nem rossz egy gyereknek...persze mértékkel..
2014. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem van tabletem,de az öt éves fiam úgy tudja,hogy közös

játszani nem játszhat rajta,csak mesét nézhet.természetesen mértékkel

nem hinném,hogy egy 4-5 évesnek saját külön bejáratú tablete lenne,amit csak ő használ.lehet,hogy úgy van,mint nálunk

2014. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!