Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan nő, aki imád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki imád szopni és az anált is szeretni; vagy vigyem sírba eme vágyamat inkább 35 évemmel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 09:53
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Nyilván arról van szó, hogy mindketten élvezik a dolgot, kedves utolsó. Sajnálom a rossz élményeket; pont ezt szeretném elkerülni, amiben Neked részed volt. A partneremnek NE legyen kellemetlen, azt meg tudtam volna oldani máskor is.
2018. aug. 7. 22:00
 32/40 A kérdező kommentje:
Kedves #29.. Ne sértődj meg kérlek.. Sajnálom, ha ilyen vagyok, próbálok más lenni.
2018. aug. 7. 22:02
 33/40 anonim ***** válasza:

sosem értettem hogyan tud valaki komoly, hosszú kapcsolatban lenni egy beteg idiótával, ahogy te fogalmaztad.


évekig teljesen megjátszotta magát és te semmit sem vettél észre, vagy nyomtál az elején egy all-in-t úgy, hogy tök bizonytalan talajon állt az egész és utána már úgy voltál, hogy belefektettél ennyi időt, ezért mégiscsak kihúzod még mellette 2 évet?


Nekem tényleg halál furcsa, hogy 35 évesen még mindig olyan vágyaid vannak, hogy kell ez+az spéci szex a kapcsolatban, és nem az a fontos, hogy a pároddal egy hangon legyél teljesen érzelmileg, meglátásban, családilag, közös célokkal. Tudom, hogy 70 évesen is lehet gyereket nemzeni pasiként, de ha valamikor is célod, hogy családod legyen, akkor kicsit tedd már túl magad azon, hogy van e vagy nincs e anál.

Az életben nagyon sok mindenről le kell mondanod a családod érdekében, az egészséged érdekében, a barátaid érdekében, a hobbid érdekében, a szeretteid érdekében, a jövőd érdekében és a gyerekeid érdekében is!

Ez az élet, ezt el kell fogadni, és ha nem találod meg a kecskét amelyik jóllakik és a káposzta is megmarad, akkor dönts, hogy melyik kell neked, csak lépj valamit.


Megértem, hogy nyavalyogsz, mert valakinek be szeretnéd akasztani és egy jó 15 percet szeretnél okozni magadnak, de 35 évesen már az az időszak, amikor már ilyen kicsinyességeken túl kell tenned magad és a jövőre koncentrálnod.

2018. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
29-es vagyok. Nem sértődtem meg.😆😆 Nem az a fajta vagyok 😆😆
2018. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Kedves #28. Értem én, hogy felvázolod nekem, hogy mit is kellene az életemben tennem; de köszönöm, megoldom. Nem nyavajgok, mint látod; elengedem a dolgot. Én másképp élek, nem akarok gyereket ezáltalál családot; szóval egészen más dolgokra koncentrálok. Nem a konvencionális úton mozgok és nem sopánkodok, hogy lemaradtam-e vagy sem. Amikor úgy érzem, hogy nekem most erre van szükségem, akkor teszem azt, amit akarok. Tisztlettel.
2018. aug. 8. 14:52
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irány egy fizetős kérdező. Ott azt kapod amiert fizetsz. Szó nélkül engedni fogja.
2018. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Ez maradt igen, kedves utolsó:) Bár jobb lett volna nem színésznővel, de a listáról ki kell húznom valahogy:))
2018. aug. 8. 15:07
 38/40 A kérdező kommentje:
#33: Még annyit hadd fűzzek hozzá: Úgy tud évekig egy idióta mellett lenni; hogy próbál a mentális betegségében segítséget nyújtani, mert szereti. Ennyi a válasz rá. Aztán mindenhol van egy határ, amit senki nem tűr el és véget vet az egésznek.
2018. aug. 8. 15:09
 39/40 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy az utolsó kapcsolatod szörnyű volt
2018. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! De semmi probléma; túléltem, itt vagyok. Nem sikerült, előfordul az ilyen;)
2018. aug. 8. 15:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!