Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha fiúként szégyellem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha fiúként szégyellem a nemi vágyamat?

Figyelt kérdés

Utálok róla beszélni, meg, ha valahogy szóba kerül, elpirulok. Ilyenkor mindig igyekszem terelni a témát. Régebben, ha maszturbáltam, rosszul éreztem magam, ezért sokáig el is nyomtam magamban a vágyat. Még szűz vagyok.


F/22


2018. jan. 28. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha vallásos nevelést kaptal, akkor lehet ilyen felfogasod, sokan vannak igy. A vágyak egy tök természetes dolog, mindenkinek van es mindenki el is vele. Nem kell mindenkinek az orrara kötni, ez nem az a tema. :D Ha van olyan haerid akivel mersz erről beszélni akkor hajrá, amugy meg nem szukseges. Ezen felül szégyellni sem kell,nem leszel rosszabb ember azért mert csinálod, es örömet okozol mgadnak. Ennyi erővel minden miatt lehetne bűntudata az embereknek. :)
2018. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert teljesen természetes dolog, de nálad érthető a helyzet.
2018. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért érthető?
2018. jan. 28. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is sokáig, kicsit még most is zavarban vagyok.

24l

2018. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gond. Azt akarod elfojtani, ami minden egészséges ember ösztönös vágya. Olyan, mintha szégyellnél enni, vagy inni. Nem ért valamilyen szexuális zaklatás, hasonló gyermekkorban?
2018. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj dolgozni rajta, mert ez így nem természetes.
2018. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!