Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a szégyellem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a szégyellem a libidómat?

Figyelt kérdés

Gyakran fel áll a péniszem. Sokszor annyira felizgulok, hogy kénytelen vagyok önkielégíténi. Ilyenkor eltudnék süllyedni szégyenembe. Gondolom, hogy ez nem normális dolog, de nem tudom mit kezdjek vele.


20 éves srác.


2017. okt. 15. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Megesik velem is néha. Ez egy ilyen korszak.
2017. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Takard el.
2017. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De hol az utcán? nem értem..és hogy?
2017. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Otthon is szégyellem. Amikor kicsapon, azt érzem, hogy egy hulladék vagyok.
2017. okt. 15. 22:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt valami hasonló, bár nekem inkább a szexszel kapcsolatban, de iszonyatos módon szégyelltem a szexuális vágyaimat, mert nem gondoltam, hogy bárki számára vonzó lehetnék, vagy nem is tudom, olyan undorítóan ösztönösen jövő dolognak tartottam ezt. Tudod ez egy olyan dolog, persze enyhébb formában, mint az evés, vagy az életszükségletek, és ezt a szégyen érzetet én az anorexiához hasonlónak tartanám, ott pedig a kontroll birtoklása a lényeg, pedig nem teszel vele jót magadnak. Én is éreztem valami ilyesmit, mikor előjöttek a vágyaim és magamnak csináltam, viszont mióta picit több volt egy sráccal, és megéreztem, hogy ez mennyire szép és természetes dolog tud lenni, elszállt az undorom, most már csak az jut eszembe, hogy milyen jót teszek ezzel a testemnek és az egészségemnek, ugyanis az orgazmus nagyon jó hatással van a szervezetre, oxitocin termelődik meg egy csomó jótékony hormon, stresszlevezető, ez egy jó dolog. Természetes, hogy vannak szexuális vágyaid. Neked is biztosan sikerülni fog elfogadni. Hidd el, tudom mit érzel. Ez egy érdekes gátlás, ami sok mindenből eredhet.
2017. okt. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem bejonne idonkent.

N

2017. okt. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 év múlva hogy fogtok ezen röhögni......
2017. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy természetes reakció egy folyamat ti meg majdnem úgy beszéltek róla mint egy betegségről.....
2017. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezzel semmi gond, ez így természetes. Nagyobb gond lenne, ha nem állna föl, meg nem izgulnál föl :D

És a recskázással semmi gond nincsen, az is az egyik legtermészetesebb dolog, nincs mit rajta szégyellni, mindenki csinálja.

21/F

2017. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gondolom sok a felesleges energiád. sport?
2017. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!