Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szégyellem magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellem magam?

Figyelt kérdés

Átlagosak a melleim, de én kisebbeket akarok. Elég vékony vagyok, és szégyellek levetkőzni majd a barátom előtt.

Félek, hogy nem fogok neki tetszeni, hogy nem fog neki tetszeni a mellem, amiért a testemhez képest nagy, illetve a puncimat is szégyellem... Igényes vagyok, és nem tudom hogyan borotváljam majd, hogy jó legyen neki. Nem vagyok bevállalós, és szerintem nyögni is félni fogok. 20 éves vagyok, de még szűz. Ez lehet vajon az oka? 2x pettingeltem életemben 17-18 évesen egy sráccal, akivel hamarabb szétmentünk, mint érkeztünk volna közösülni.

Azt mondják, ha szeret, akkor nyilván elfogad úgy, ahogy vagyok, viszont nekem annyira állatias az egész szex. Ki-be, ki-be, mintha számomra egy kézfogás izgalmasabb lenne. A másik problémam az, hogy nehezen vagy csak gyengén izgulok fel maszturbálás közben...pedig érzékeny vagyok.


2017. febr. 2. 16:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Gátlásos vagy. És egy nagy mell izgato ugy ahogy neked van es imadni fogja hidd el hulyeseg hogy nem tetszene neki. Nincs olyan pasi a foldon akinek ne tetszene
2017. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
atya ég
2017. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Szexelj és majd megváltozik az egészről a véleményed ;-)
2017. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
A nagy melleket minden fiú szereti azt is ha szex közben nyögsz, és a puncit a legtöbben csupaszon szeretik de bárhogy jó ha tiszta illatos. :)
2017. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nekem valamiért undorító a nagy mell, semmi esztétikus nincs benne... és nem is izgat fel, ha megfogják.
2017. febr. 2. 16:52
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tedd jobban közszemlére a melled, és figyeld a fiúk reakcióját. Utána döntsd el magad, vajon vonza vagy taszítja őket a látvány.:D


Ezt a maszturbálás dolgot meg nem is értem... ELŐSZÖR izgulj fel (egy érintéstől, egy hangtól, egy látványtól, vagy csak a fantáziádra bízva magad), és AZTÁN maszturbálj. Ha úgy kezded az egészet, hogy nincs hozzá semmi kedved, akkor fölösleges csinálni.


A szex meg nem a ki-be mozdulatról szól, az a legkisebb része. A szex érzések, érzékek játéka, amik a közösülés előtt, közben, és utána játszódnak le benned.


(Nem sűrűn nézegetek vissza kérdéseket, ha kérdésed van még, írj privit!)

2017. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem egy olyan állapot, amely megváltoztatja a gondolkodásodat, véleményedet, az egész világképedet. Amit most gondolsz a szexualitásról, az nagyon megváltozik, amint lesz valaki, akibe beleszerettél, aki nagyon fontos neked.

Ne aggódj a külsőd miatt, mert ha a szerelem kölcsönös, akkor a másik mindenképpen csudaszépnek látszik.

Amúgy meg a nagy mellek a legtöbb pasit nagyon is vonzzák; az ellenkezője sokkal több nőnek okoz keserűséget (egyébként fölöslegesen).

Sehova se sietsz, várd ki azt, akibe beleszerethetsz, és minden helyrebillen.

2017. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
de ha kicsi lenne a melled és gátlástalan lennék akk azért sirna a szád
2017. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem, mert most sem nagy, még kisebbeket akarok. Azon is gondolkoztam már, hogy elmenjek sebészhez.
2017. febr. 2. 17:23
 10/29 anonim ***** válasza:

A fiúknak tetszik a nagy mell. Ez a fontos, nem? ;)

Ami a puncidat illeti, borotváld le teljesen, abból nem lehet baj.

De legfőképpen ne legyél már ennyire önbizalomhiányos!

2017. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!