Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan nő, aki imád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki imád szopni és az anált is szeretni; vagy vigyem sírba eme vágyamat inkább 35 évemmel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 09:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Azt egyébként nem kell készpénznek venni,itt ki mit ír ki.

Mennyire szeretik stb.

Mert a jó része csak szájhősködik.

Persze akad aki valóban szereti ezeket.

Az orált valószínűleg többen.

De szerintem az anált a nők talán 20%a.(aki szereti is)

2018. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem veszem készpénznek persze; köszönöm, hogy felhívtátok a figyelmemet. Az meg amúgy is csak úgy a jó, ha a másik is élvezi; nem csak mondja, hogy gyere, tedd be; majd sírok közben:))
2018. aug. 7. 12:59
 23/40 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. 100% hogy nő vagyok ss em kanos homár. És igazat is írtam. Szeretek szopni. Nyilván nem mindenkiét csak a páromét. Aki most ugye nincs. Nekem A nagy méret gondot okoz. Szexnél és oralnal us. Mivel alul rövid vagyok a szám belseje meg kicsi. Úgy hogy a melytorokrol is letettem és csak álom marad. Az anal is jó lenne de többször próbálkozásra sem sikerült. Pedig nem voltak hatalmas mérettel megáldva a partnereim. Úgy hogy ez is csak álom marad. Ami nem megy azt nem erőltetem.
2018. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
35 vagy? Na akkor gyorsan tombold ki magad, gyorsan dugjál fenéken néhány lányt és utána keress egy rendes kapcsolatot, mert amire vágysz azt már 25 évesen kellett volna kieresztened magadból
2018. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Bizony, 35 és ráadásul tényleg mindenféle beképzeltség nélkül mondom, hogy szeretnek a nők; jó pasinak tartanak. Köszi, most volt egy hosszabb komoly kapcsolatom egy beteg idiótával; egyelőre csak hagyom, hogy vigyen az ár egy picit, ki tudja mi lesz. De már tudatosabb vagyok, ezért is írtam ki ezt a kérdést; habár még sosem írtam ki semmit ezelőtt.:)
2018. aug. 7. 13:58
 26/40 A kérdező kommentje:
#9 a.k.a. #23: Itt az idő egy kis "ismerkedésre";) :))
2018. aug. 7. 14:00
 27/40 anonim ***** válasza:

Na, akkor itt egy másik zsák, aki szintén a foltját keresi ezen a területen :D anált egyik csaj sem szerette akivel voltam, volt 2-3 aki rendesen, jól szopott, és látszott rajtuk hogy szeretik is csinálni, de a többi az még a közelébe sem ment szájjal..


26F

2018. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Milyen amikor egy nő jól szopik? 😬
2018. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
9-es és 23 -as vagyok. Rögtön írok neked privit ezügyben kérdező....
2018. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az orállal nincs bajom, de az exem benyögte, ha szeretem akkor engedem az anált, mert neki az KELL. persze belementem, mondván legyünk nyitottak. Az 1 borzalmas volt, a többi éppen csak elviselhető és a popsim is napokig fájt utána. Kb 10 alkalommal csináltam, de egy életre elég volt.

Drukkolok, hogy sikerüljön olyan párt találni, aki ezt élvezi.

2018. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!