Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan nő, aki imád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki imád szopni és az anált is szeretni; vagy vigyem sírba eme vágyamat inkább 35 évemmel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 09:53
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ; örülök, hogy ilyen aktívak vagytok. Az anállal a probléma általában nálam is az, hogy elég nagy vagyok ahhoz, hogy ne okozzak fájdalamat..Eddig ezért senki nem "merte", én meg nyilván nem erőltethetem be, hogy "figyelj, nekem ezt egyszer ki kell próbálnom, tűrjed":))
2018. aug. 7. 10:23
 12/40 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, akkor nem hal meg a remény. Majd Tinderen kiírom a profilom alá:) Csak viccelek; elég rossz induló lenne..:))
2018. aug. 7. 10:24
 13/40 anonim ***** válasza:
Egyébként nem vagy ezzel egyedül, én is nagyon kevés olyan lánnyal találkoztam aki ezeket szeretné és bevállalná. Nekem is ezért furcsa az hogy itt meg a legtöbben azt írják hogy imádják
2018. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Hát látod, akkor nem vagyok egyedül. Aki imádja, az ne legyen rest írni:) Felesleges köröket futni minek.:))
2018. aug. 7. 10:50
 15/40 anonim ***** válasza:
20/6os lőccsel nehéz is lesz. Ott már a szopás is nehézkes.
2018. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg tudod kapni a nők 10- 20%-ától minimum...
2018. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Lehet, de akkor marad valami prosti végső megoldásnak, mert nekem nincs időm és kedvem ennyit randizgatni és kideríteni, hogy szereti-e..Aztán meg meglátja a brét és akkor meg azért nem, mert túl sok.
2018. aug. 7. 11:21
 18/40 anonim ***** válasza:
59%

"Egyébként nem vagy ezzel egyedül, én is nagyon kevés olyan lánnyal találkoztam aki ezeket szeretné és bevállalná. Nekem is ezért furcsa az hogy itt meg a legtöbben azt írják hogy imádják"


Ugye tudod, hogy az itt írogató "csajok" 80-90%-a kanos pasi?

2018. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Az pazar... remélem még hozzá homárok is pluszban.
2018. aug. 7. 11:39
 20/40 anonim ***** válasza:
#18 Igen abszolút tisztába vagyok vele. Igen és homárok is.
2018. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!