Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány szexmániás ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szexmániás ti elitélnétek? Kapcsolatban mennyire lesz negatív hatása? Van aki szintén ilyen?

Figyelt kérdés
Volt jó pár emberke aki megszólt emiatt és elhordott mindennek csak mert az átlagostól nagyobb a szexuális étvágyam és ha nem jó a szex akkor keresek mást. 21/L

2018. júl. 27. 16:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
21%

Tudjuk, hogy ezzel mi volt a szándékod de ezzel csak a kanos középkorú szingli sörhasú férfiak figyelmét kellted fel.

16F

2018. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
16 évesen nagyon örültem volna neked! Most is de ma már nem bírnám a tempódat! Sajnos!
2018. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%
9-es: "Inkább addig keresek amíg nem találok egy hozzám hasonló pasit." Sajnos csak egy egy időszakra fogsz találni, mert a "legnagyobb kanok" is "elvéreznek" egy szexmániás lány ágyában!
2018. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális kérdező.

A férfiaknak el kéne hagyniuk végre ezt a "nők nem szeretik a szexet" tévképzetet, mikor a két nem szexigénye teljesen egyenlő.

Kifogtál néhány buta pasit, akik biztos valami hagyományos szerepkör szerint élnek.

2018. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
#13 volt már olyan pasim aki engem végzett ki. Úgy éreztem, hogy még az agyamat is szétdugta :) #9 voltam
2018. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
73%

Minden pasi nimfomán nőt akar, aztán ha megkapják egy idő után már sír a szájuk, hogy nem bírják napi háromszor :-(


Mondjuk a nimfomán nem az hogy valaki sokat szexel, hanem hogy nem elégül ki valójában, bármennyi legyen is a szex. Engem eddig egyetlen pasi tudott kielégíteni, de az bdsm kapcsolat volt és szerintem csak egyszerűen annyira lefárasztott, hogy akár két napig is kibírtam néha, hogy magamhoz nyúljak utána. De az ritka volt. Valójában ha nem lennének elveim az életemet tekintve, én is össze-vissza csináltam volna fiatalon, de így kemény önkontroll alatt tartottam magamat. De abszolút nem nézlek le, ha te nem teszed.

2018. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

15-ös: persze hogy vannak pasik akik képesek akár 1000-szer is leromosítani (min. napi 3) - ezen nem is vitatkoznék.

Én arról beszéltem, hogy egy családban (egy gyerek felnevelése min. 18 év)és nincs pasi, aki végigbírja!

Még 5 évig sem!

13-as voltam

2018. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%

A szexmániás nők nagy százelékának van valamilyen mentális/pszihológia betegség ( ami nem = az örülttel)


Minden férfi erről álmodik, de csak nagyon kevesen tudnak néhány hétnél/hónapnál tovább teljesiteni. A mánia nem elitélendő a folytonos párcsere már annál inkább. Hiszen ha csak szex miatt vagy együtt annyi férfival akkor nem lehet szép jelzővel illetni.


Kik voltak akik megszóltak és hányan voltak?

21 évesen hány pasival feküdtél le?

2018. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

előző: "Hiszen ha csak szex miatt vagy együtt annyi férfival akkor nem lehet szép jelzővel illetni."

Szerinted mindegyikkel Shakespeare-ről akar filozofálgatni?

Hát persze hogy csak a szex miatt, hiszen szexmániás!!!

2018. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
49%

#19 attól hogy szexmániás még lehet tisztességes kapcsolata. Ha csak abban méri a kapcsolatot hogy ki mennyire tudja megba..ni, akkor csak egy hülye pi..csa.

Attól hogy valaki szereti a szexet még emberileg/érzelmileg lehet normális ember. Szerintem. De nyilván van aki másképp gondolja, esetleg egyetért.

2018. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!