Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány szexmániás ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szexmániás ti elitélnétek? Kapcsolatban mennyire lesz negatív hatása? Van aki szintén ilyen?

Figyelt kérdés
Volt jó pár emberke aki megszólt emiatt és elhordott mindennek csak mert az átlagostól nagyobb a szexuális étvágyam és ha nem jó a szex akkor keresek mást. 21/L

2018. júl. 27. 16:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Itt nem a szexmániás mivoltoddal van a baj.
2018. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Igen, elítéllek. 3 heti elzárásra ítéllek, melyet a lakásomban kell letöltened. Ha nem javul az állapotod, akkor valószínűleg meghosszabbítom a büntetést.
2018. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem a szexmániával van a gond, hanem azzal, hogy nem igazán kötődsz a partneredhez. Úgy gondolsz rá, mint egy mosógépre, ha találsz jobbat, lecseréled.
2018. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%

Egyáltalán nem elítélendő. Szerintem szinte minden lány szexmániás, csak a lányoknál kapcsolatban jön ez elő.


Az viszont probléma, hogy ha rögtön mást keresel, és meg sem próbálod "megjavítani" azt a nem jó szexet. Ez nem kapcsolat így, hanem inkább csak úgy tűnik, állandó szexpartner pozícióra keresel valakit.

2018. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Üdv a nimfománok táborában!
2018. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem itélnélek el az biztos de a kapcsolatra oda kellene figyelni!
2018. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem ítéllek el!

Családosoknál - hosszabb távon - viszont nem kis problémát okozhat!

Eleinte nagyon szupernek tűnik, hogy az asszony mindig és mindenhol szexelni akar.

De 5 év múlva már nem olyan jó vicc, hogy a farok ki sem esik belőle - viszont ha elmegy prostinak, akkor hamar milliomos lesz belőle!

2018. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt szerencsém soha szexmániás lányhoz, egy munkatársamnak viszont elmondása szerint igen.


Az elején nagyon örült, hogy végre van egy nője aki napi 2-3 szexet igényel, de egy idő után már nem bírta és vége lett a kapcsolatnak.



A kérdésre pedig azt tudom mondani, hogy nem ítélnélek el egyáltalán, fiatal vagy, élvezd az életet.

Ha valaki meg ez miatt megszól azt meg engedd el a füled mellett.

2018. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Én is olyan vagyok mint a kétdező. Igénylem a napi 2-3 szexet is. Viszont aki azt írja, hogy meg kell “javítani” 😂 a kapcsolatot nem pedig eldobni, na attól kérdezném, hogy hogyan vegyem rá a pasit, hogy dugjon meg napi háromszor ha nem is bírja?! Ő nem igényli, én viszont igen. Nem fogok azért együtt maradni valakivel, hogy csak veszekedjek emiatt vele. Inkább addig keresek amíg nem találok egy hozzám hasonló pasit. Ennyi! Ezen nem kell pörögni!
2018. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%

Semmi gond nincs ezzel.

Azokra pedig ne hallgass akik beléd kötnek és erkölcstelennek vélnek ezért. Szerintem teljesen tiszta amit csinálsz, elvégre tudod milyen igényeid vannak, és ehhez megfelelő partnert keresel.

Ki nem állhatom a mindenbe belekötő, okoskodó, rosszindulatú pampogókat akik ezért téged szívük szerint keresztre feszítenének vagy rosszallják a viselkedésed, és erkölcstelennek vagy bármi másnak neveznek.

Vágyaid vannak, igényeid vannak.. ezek pedig azért vannak, hogy éld meg őket és ezáltal legyél boldog. Sose hallgass a károgókra:) Éld a saját életed és ne érdekeljen másnak tetszik-e vagy sem.. az övék is csak egy vélemény, semmi több!

2018. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!