Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » “Prosti” lennék? Tisztességese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Prosti” lennék? Tisztességesebb lenne kiszállni?

Figyelt kérdés
Nagyon durván próblémám van a pénzel. Fiatal vagyok (nem szeretnék kort írni) és én tartom el az édesanyámat és a nagymamam. Van munkám a suli mellett de 2 hónapja együtt vagyok egy 32 évvel idősebb férfivel akinek felesége van. Egyikünk se tekint párjaként a másikra csak “munkaként”. Én lefekszem vele ő meg segít anyagilag. A gond az, hogy egyre inkább bánt a dolog. Szerintetek mit tegyek? Kilépjek ebből az egészből? Ha igen, hogyan? Fenyegetőzőtt, hogy elmondja anyáméknak az egészet és egyéb...

2018. júl. 24. 00:34
1 2 3
 21/21 LuckyLevi ***** válasza:
Csak fenyegetőzik, nem hiszem, hogy lenne hozzá töke, hogy odamenjen egy vadidegen nőhöz, hogy "megdugtam a lányod". Mellesleg, ha így tenne feljelenthetnéd zsarolásért. És nyilván nem akar böribe menni. Ezt mondd el neki és lépj ki nyugodtan, nem lesz gond.
2023. aug. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!