Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » “Prosti” lennék? Tisztességese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Prosti” lennék? Tisztességesebb lenne kiszállni?

Figyelt kérdés
Nagyon durván próblémám van a pénzel. Fiatal vagyok (nem szeretnék kort írni) és én tartom el az édesanyámat és a nagymamam. Van munkám a suli mellett de 2 hónapja együtt vagyok egy 32 évvel idősebb férfivel akinek felesége van. Egyikünk se tekint párjaként a másikra csak “munkaként”. Én lefekszem vele ő meg segít anyagilag. A gond az, hogy egyre inkább bánt a dolog. Szerintetek mit tegyek? Kilépjek ebből az egészből? Ha igen, hogyan? Fenyegetőzőtt, hogy elmondja anyáméknak az egészet és egyéb...

2018. júl. 24. 00:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha elmondja, Te a feleségének mondd el. Ez a lehetőséged, itt mondják, hogy a cél szentesíti az eszközt. Nem cserélgeted a partnereket és szükséged van a pénzre. Persze, ha rosszat tesz veled, akár lelkileg, akkor nem éri meg.
2018. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
A fenyegetőzésért fel is jelentheted...
2018. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed.

Nyilván, ha kényelmetlen az egész, akkor mérlegelj. Okosan.

2018. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Jól írja az első.

De ha elmondja a szüleidnek, akkor a szüleid őt feljelenthetik, amiért szexuálisan veled volt rendszeresen, a te akaratod ellenére (és ha még kiskorú is vagy, neki még rosszabb lehet). Úgyhogy ő ebből az egészből nem jöhet ki jól. Ja, meg akkor az ő felesége is megtudja, az szintén rossz lesz neki.

Sajnálom a helyzeted, remélem, kijössz belőle mielőbb!

2018. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
4. voltam. Bocs, nem a szüleidnek, hanem anyuédnak, elírtam.
2018. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, akkor kilépsz ebből a helyzetből. Valószínű meg kell fizetned az árát, mert nyeregben érezheti magát. Te nem mered megfenyegetni, hogy elmondod a feleségének? Neki több a vesztenivalója.
2018. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Jól írja a 6-os, te is megfenyegetheted, hogy elmondod a feleségének. Valamint anyuédnak is, akik feljelenthetik őt, mert ezt a törvény bünteti, ha akaratod ellenére szexuális kapcsolatot létesít veled. (Bocs, magamat ismétlem, már írtam, de hát ezt tehetnéd.) És igen, tisztességesebb lenne kiszállni.
2018. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3%
Milenne ha elmennel dolgozni kislany?
2018. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Szia, van veszítenivalód ha megtudja édesanyád? Vagy csak nem szeretnél kellemetlenség?
2018. júl. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ne szemétkedj, főleg, ha te voltál figyelmetlen! Ezt írta a kérdező, idézem:

"Fiatal vagyok (nem szeretnék kort írni) és én tartom el az édesanyámat és a nagymamam. Van munkám a suli mellett"


Kérdező, szerintem is jobb lenne, ha kiszállnál belőle. A fenyegetést pedig tényleg vissza tudnád adni, ha nagyon úgy van, neki a felesége miatt, és mert nagyon fiatal vagy, sokkal rosszabb lenne... Remélem megoldódik a dolog minél hamarabb, és jól jössz ki belőle! :)

2018. júl. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!