Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ebből az ördögi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ebből az ördögi körből kiszállni?

Figyelt kérdés
Szexuális és érzelmi téren is frusztrált vagyok (ezt nem akarom itt részletezni, hogy miért), így viszont eltaszítom vagy nem vonzom az embereket. Különösebben nagy baj nincs velem, csak utálom a férfiakat meg az egész világot, ez a baj velem :). Viszont frusztrált is vagyok, hogy engem nem ölel, nem szeret valaki, szexkapcsolatra pedig nem vágyok. Hogy lehet ezen túl lendülni?
2015. dec. 30. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És önmagaddal mi a helyzet? Elfogadod, szereted magad? Büszke vagy magadra?


24/N

2015. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Voltál már pasival?Hogy ennyire utálod őket:)
2015. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1# nem vagyok se jobb, se rosszabb, mint más.

2# igen, többel is.

2015. dec. 30. 12:39
 4/11 anonim ***** válasza:

magadat kéne rendben tenni, csinálj valamit, amitől többnek érzed magad, új hobbi, sport, tanulj velemit, stb...

növeli az önbizalmad, és akkor majd jön majd a rendes kapcsolat.

2015. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 nem az a célom, hogy többre értékeljem magam másoknál.
2015. dec. 30. 12:41
 6/11 anonim válasza:
nem harapunk :D
2015. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy utálod a férfiakat. Én például nem érzem magam olyannak, akit utálni kéne...
2015. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
magadba merülsz és megkeresed a probléma forrását, és hogy mi váltotta ki. megbocsájtasz magadnak. ennyi
2015. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, a bajaidat, problémáidat, nem osztod meg senkivel, lehet nincs is barátnőd, akivel jól kibeszélnéd magad. Ezért pang benned csak a frusztráltság. Elnyomod magadban a dolgokat, ahelyett hogy kiadnád magadból. Az egy lelki teher.

Neked, magaddal, az érzéseiddel van bajod. Le kell ülni, mélyen elgondolkodni, teljesen magadba szűllni. Hogy mi az ami bánt, amitől félsz, mi vezetett ide.

Egy olyan barát, barátnő, nem ártana, akiben megbízol és tudnátok ezekről a dolgokról beszélgetni. A kommunikáció, sok mindent megold, ha megvan a bizalom, és nyitott, őszinte vagy. Sokat segítene. Aztán, ki kéne lépni a burokból, amiben vagy. Egy falat húztál magad köré, amit te is nehezen tudsz lerombolni, és egy másik fél is. Lehet hogy a múltban voltak sérelmeid, csalódásaid, de át kell lépni felettük, és nem félni az új dolgoktól.

Szólj, ha nem jól látom a dolgot.

2015. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod részletezni,akkor ne is várj itt választ,szenvedj tovább.
2016. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!