Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ideig kell várni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig kell várni hogy ne kelljen kiszállni a pasimnak?

Figyelt kérdés
Már 3 hete szeden a sensonette tablettát és egyszer csináltuk ugy.remélem nem lesz baj!!
2010. aug. 2. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
3 hét alatt már véd. A megszakítás amúgy sem ér túl sokat, óvszerrel kellett volna védekeznetek az elején. De már késő bánat.
2010. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi nem voltam tisztában vele hogy mennyi ideig kell várni.Az óvszert nem szereti a párom.
2010. aug. 2. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Bár mindenki mást mond amúgy. Betegtájékoztatókba azt szokták írni, hogy ha első szemtől szeded, akkor első szemtől véd, ha 2-5. napon kezded akkor egy hétig kell védekezni még, van aki azt mondja, hogy 15. szemig érdemes védekezni, vki meg azt, hogy az első levelet meg kell várni.

Szerintem 3 hét után már nem lesz baj, hiszen ha hülyeséget írnának a betegtájékoztatóba, abból tuti botrány lenne.

2010. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én elsö naptól szedem.És akkor mikor elfogy akkor kell megjönnie.ugye?De nekem nem rég mult el,az nem gáz??Köszi a segitséget.
2010. aug. 2. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h min egy hónap ,és ezt a nődoki mondja .az első levelet teljesen be kell szedni. Utána vérzés és utána lehet már védekezés nélkül. Egyébként buta vagy! ki nem Sz*rja le h nem szereti az óvszert ,egy rohadt gyerek sokkal többet kerül mint egy óvszer ára. És tovább is tart mint egy óvszert felhúzni. Egyszer kibírja. Figyelj oda máskor és ne hagyd magad belevinni a marhaságba. Azért remélem nem lesz baj.
2010. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is remélem h nem lesz baj!!Am mindenki mást mond h mennyit kell várni vele.De az orvos nem mondta:SÉs az nem gond h nem rég mult el a menszeszem és most megint meg kell jönnie?köszi a választ.
2010. aug. 3. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, az első pár hónapban gyakori a köztivérzés, az első hónapot sokat végigvérzik.
2010. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem valami jó!!Köszi hogy irtál
2010. aug. 3. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt ugye azért tudod, hogy ha benthagyja a pasid, akkor is lehetsz terhes ha szeded? Igen, jóval kisebb az esély, de van esélye. Olvasd el szépen a papírját a gyógyszernek, rajta lesz az.
2021. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!