Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » “Prosti” lennék? Tisztességese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Prosti” lennék? Tisztességesebb lenne kiszállni?

Figyelt kérdés
Nagyon durván próblémám van a pénzel. Fiatal vagyok (nem szeretnék kort írni) és én tartom el az édesanyámat és a nagymamam. Van munkám a suli mellett de 2 hónapja együtt vagyok egy 32 évvel idősebb férfivel akinek felesége van. Egyikünk se tekint párjaként a másikra csak “munkaként”. Én lefekszem vele ő meg segít anyagilag. A gond az, hogy egyre inkább bánt a dolog. Szerintetek mit tegyek? Kilépjek ebből az egészből? Ha igen, hogyan? Fenyegetőzőtt, hogy elmondja anyáméknak az egészet és egyéb...

2018. júl. 24. 00:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy prosti!
2018. júl. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Pénzért dugsz akkor vajon mi vagy? :)

Nem tudlak sajnálni Pláne ha annyi eszed sincs hogy tudod lekoccoltatni az illetőt

2018. júl. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%

Hgondolom ha nem adna pénzt nem is dugnák vele

Pénzért dugsz akkor az szerinted mi?

Fel jelentheted el mondod rendörségen h tsarol és azt is h szexért fizetet

Ja de elég ha elmondod a feleségének

2018. júl. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nrm vagy prosti. Egy egy Sugar Daddy/Little Girl "kapcsolat". Ami pont azt jelenti amit leírtál. Egy idősebb férfi segít anyagilag egy fiatalabb lánynak szexuális szolgáltatásért cserébe. Csak hogy a fogalmakkal tisztába legyünk.

Én javaslom hogy ha már fenyegetőzik akkor minnél hamarabb lépj ki ebből, később csak rosszabb lehet.

2018. júl. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15%
Prostitúció=szexuális szolgáltatás ellenszolgáltatásért cserébe. Konkrétan ez hivatalosan prostitúció. A sugar daddységre nagyon hamar rá fognak szállni. A prostitúció legális Magyarországon, csak a kuplerájok tiltottak. Viszont egyéni vállalkozóként lehet űzni. Ezért a NAV rászállhat arra, aki nem regisztrált. A sugar daddy-t kereső lányoknál pedig pont ez a helyzet. Konkrétan törvénytelen prostitúció. Ezen nincs mit magyarázni, ez tény!
2018. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Pénzért szexuális szolgáltatást nyújtasz, ez a prostitúció definíciója. Nincs ezzel nagy baj, amíg korrekten áll hozzá mindkét fél.


Ha fenyegetőzött, akkor hagyd ott a fenébe, közöld vele, hogy ha feldob szüleid elött, te is feldobod a felesége előtt, úgyhogy közös érdek a diszkréció.

2018. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"Fenyegetőzőtt, hogy elmondja anyáméknak az egészet..."


HAH, és mit ér vele? Ő nagyobbat tud koppanni ha úgy gondolod, hogy te mondod el az ő feleségének!

2018. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz, sok az ismeretlen a képletben, de leegyszerűsíteném két verzióra ez a véleményem. Mi az oka, hogy te tartod el édesanyád, és nagymamád?


1. Ha édesanyád olyan beteg, hogy képtelen dolgozni, akkor összetettebb a helyzet. Nem tudsz valami olyan munkát keresni, amivel kicsit többet keresnél? Biztos nem egyszerű...


2. Ha viszont az anyukád csak nem akar dolgozni, mert nincs kedve, és ez így kényelmesebb neki, ezért akaszkodik rád, akkor nem szabadna hagynod, hogy élősködjön rajtad. Előtted áll a jövőd. Neked nem az ő életét kell élned, hanem a sajátodat. Az ő keresztjét nem neked kell vinned, hisz megvan a sajátod. Segíteni lehet neki benne, de nem szabad hagyni, hogy visszaéljen vele. Felnőtt ember, felelősséget kellene vállalnia magáért. Nem egyszerű, de tényleg nem élhetsz a múltadban, nem cseszheted el ezzel a te életed.

Ha ez az eset van, akkor elköltöznék albérletbe, és természetesen néha látogatnám, de nőljön fel, és ne a lányától várja el, hogy eltartsa őt.


A "férfi" aki fizet neked és zsarol...

Már előttem leírták, hogy te is megzsarolhatod, ha a szép szóból nem ért. Ha félsz, akkor tedd ezt telefonon. "Nem akarod többé látni, ha nem érti meg, és zsarolni fog, kéntelen leszel megbeszélni a feleségével, milyen gerinctelen féreg.

2018. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ebből minél előbb szállj ki, ez csak rosszabb lesz. Ha kiskorú vagy és még fenyeget is, mindenképpen a kiszállást válaszd, a te életed, a jövőd a tét!

Elmondhatod a nejének vagy feljelentheted a dolgai miatt.

2018. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ebben nincs semmi baj :) amig jolerzes magad addig csinald. Ha mar utalod a helyzetet akkor szallj ki ❤️
2018. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!