Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituálttól ez szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituálttól ez szerintetek rendjén van?

Figyelt kérdés
Egy nagyon rendes, és jól kinéző lányról van szó. Már lassan 2 éve járok hozzá , csak hozzá. Amit tudni kell, eléggé tetszünk egymásnak, és nagyjából fél éve ingyen fogad engem. Eléggé megkedveltem őt és ő is engem. Mentünk már együtt szórakozni,kikapcsolódni. Egy ideje már leállt a vendég fogadásokkal!! Ő is kapcsolatot akar, meg én is. De ha valaki kérdezi azt, hogy mégis mi féle képpen ismertük meg egymást, mit fogok mondani? Egy prosti volt, és csak beugrottam hozzá? Bűntudatom van, de már túlzottan egymásba estünk. Ti mit javasoltok, és szerintetek ez milyen mértékben elfogadható dolog? 24/F

2018. júl. 22. 11:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Tehát te tartod el :D


Nagyon tróger történet, az már fix.

2018. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Synesztro ***** válasza:
100%
Gyakoroljatok be egy rövid történetet, hogy mind2 en azt mondjátok. pár év múlva, már ti is elhiszitek, hogy úgy találkoztatok.
2018. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
36%

Eleve én azt sem értem, hogyan lehet beleszeretni egy qrvába.


Jársz hozzá rendszeresen, az ujja köré csavar (már a normál értelmes lányokkal eleve ki van lőve a dolog, mert kényelmesebb fizetni... nem vagyok a prostizás ellen, 1-2x kíváncsi az ember, vagy szüzességelvesztésre ment vénszűzként... de hogy rendszeresen járni? Ahhoz elég mélyen kell lenni.)... Szóval hogyan lehet beleszeretni, és kézenfogva járni meg romantikus programot csinálni egy luvnyával, akit aznap 4-5 bozótos mellkasú Hans meg Kalányos Nejmár jó erősen szétkúrt gyulladt-vörös puncira.

Hogy bírsz úgy érzelmesen szájon csókolni valakit, azzal a tudattal, hogy ott mélytorkozott a 60 éves elhízott ex-idegenlégiós börtönviselt Károlybá löncsén?


Miközben a szemébe nézel, elképzeled ahogy ott ülnek aznapi farkak a vállán, röhögő makkal. Egy albinifehér, két cigány rozsbarna, 4 kaukázusi kamionsofőr f...sz.


Hogy lehetett ezt elhessegetni?

2018. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
#23 Te hihetetlen vagy! :"DD
2018. júl. 23. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!