Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg felnagyítom vagy ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felnagyítom vagy ezek szerintetek sincsenek rendjén?

Figyelt kérdés

A barátommal néhány hónapja vagyunk együtt. Az elején még minden nap rengeteget beszéltünk, sokat foglalkozott velem, bókolt és tökéletes volt minden. Viszont egy ideje egyáltalán nem fordít rám időt, csak hétvégén, a többi napon inkabb csak játszik és haverjaival telefonál. Amit én tolerálnék is, ha nem ez menne állandóan, és esetleg a héten egy délutánt rámszánna, de így úgy érzem nem kapok annyi törődést, mint amire szükségem lenne.

Viszont ha nekem lenne más elfoglaltságom hétvégén helyette, vagy esetleg tanulnom kell akkor ő sértődik meg, hogy nem vagyok vele,szóval nem igazán értem...

Még egy dolog van, ami mostanában zavar, mégpedig az, hogyha együtt bulizunk egyszerűen nem kapok teret. Én imadok táncolni, tombolni, énekelni, de ő inkabb az az ülős típus, és gyakran besértődik, hogy én le se szarom a fejét ilyenkor, mert elmegyek táncolni. Néha erőszakos is velem, ha sokat iszik, megfogja a karom és nem akar elengedni szórakozni, amit szintén nem tudok hova tenni.

Beszéltem már vele ezekről, de hülyeségnek tartja, és azt mondta, hogy csak kreálom a problémákat, miközben minden rendben.

Nem tudom, ti hogy gondoljátok, valóban felnagyítom a dolgokat?


18L


2018. máj. 23. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Önző, egoista, mindennek úgy kell történnie, ahogy ő akarja.

1x próbáld meg, hogy 7végén direkt nem találkoztok, hanem más programod van. És ne érdekeljen a sértődöttsége. Mert ezáltal manipulál. Ha nem figyelsz rá, talán abbahagyja.


Másik:

"Én imadok táncolni, tombolni, énekelni, de ő inkabb az az ülős típus, és gyakran besértődik, hogy én le se szarom a fejét ilyenkor, mert elmegyek táncolni." => Nekem a volt legjobb barátnőm csinálta ugyanezt, ha bulizni mentünk. Egy idő után nem érdekelt a sértődöttsége, nem azért megyek bulizni, hogy egy sarokba ülve őt őrizzem. Végül rávette magát ő is, hogy táncoljon, ellazuljon, akkor jobb volt a helyzet. De már nem tárgyalunk.

2018. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet ott hagytam...játszon csak. Fiatal vagy ezer+1 normálisabbat találsz.
2018. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyítod fel, szerintem jól működik a vészjelző rendszered. Az pedig, hogy szerinte ez egy kreált probléma, igen gáz.

Ez a cikk jutott eszembe, bár ez nem pontosan a te problémádat írja le, de hasonlóról szól:


[link]

2018. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy tapasztalt vén tyúk tanácsa:

Ha a pasival beszélsz arról, ami téged zavar, és elintézi annyival, hogy felnagyítod/hisztizel/másnál nem gond, akkor azonnal hagyd ott.

2018. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy tényleg van olyan, hogy az ember eltúloz dolgokat, de én úgy gondolom, ha zavar valami, akkor mindegy, hogy más szemében az probléma-e vagy sem, foglalkozni kell vele. Téged zavar és kész. Az meg a másik, hogy ezek tényleg problémák, még a vak is látja. A barátod részéről ez elég nagy önzőség és pofátlanság, hogy annyit reagál erre, hogy hisztis vagy és nem hallgatja meg az érzéseidet, hanem lehülyéz miattuk. Azt elhiszem, hogy neki "minden rendben", hiszen neki valószínűleg ez tök kényelmes. Nem szeret igazán, hiszen akkor érdekelnék az érzéseid, és törődne velük, illetve azon lenne, hogy megoldja ami szerinted problémás. Szóval a válasz, nem te nagyítod fel, hanem a barátod az önző. 24/N
2018. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!