Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituálttól ez szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituálttól ez szerintetek rendjén van?

Figyelt kérdés
Egy nagyon rendes, és jól kinéző lányról van szó. Már lassan 2 éve járok hozzá , csak hozzá. Amit tudni kell, eléggé tetszünk egymásnak, és nagyjából fél éve ingyen fogad engem. Eléggé megkedveltem őt és ő is engem. Mentünk már együtt szórakozni,kikapcsolódni. Egy ideje már leállt a vendég fogadásokkal!! Ő is kapcsolatot akar, meg én is. De ha valaki kérdezi azt, hogy mégis mi féle képpen ismertük meg egymást, mit fogok mondani? Egy prosti volt, és csak beugrottam hozzá? Bűntudatom van, de már túlzottan egymásba estünk. Ti mit javasoltok, és szerintetek ez milyen mértékben elfogadható dolog? 24/F

2018. júl. 22. 11:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy ez egy marha nagy kamu sztori :D


Vedd vissza a szódásüveg szemüvegedet, és kapcsold vissza a Digimont inkább.

2018. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#11 te miről beszélsz?
2018. júl. 22. 19:53
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Álmodj királylány :)
2018. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#13 Te beteg állat vagy.. Unalomból , kamu kérdést minek írnék ki? Van jobb dolgom is mint hogy játszam az agyam. A ti véleményetek kértem, az kapcsán , hogy ti hogy fogadnátok ha pl: egy ismerősőtökről kiderülne hogy prostituáltal jött össze. Egy egyszerű véleményt kértem, nem kételkedést. Lányok visszajelzéseinek alapján nem vagyok egy rossz kinézetű fiú, ugyhogy nem tudom milyen álmokról hadonászol nekem.A csaj elég fiatal, és hamar is hagyta abba az ipart, nem értem mi ebben a meglepő. Egyelőre nem zavarna ha fogadna vendégeket, mert még nem vagyunk együtt. Még mindketten beszéljük, hogy mi legyen ebből az egészből. A bemutatkozás kapcsán, én nem fogok félre beszélni, csak az ismerőseimnek. A családomnak elmondom őszintén a dolgot. De még ráér ! :)
2018. júl. 22. 20:23
 15/24 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk az sokat elmond rólad, hogy "nem zavarna ha fogadna vendégeket"


Te valami putris cigánygyerek vagy, aki olasz maffiózónak képzeli magát Férfiembernek nem neveznélek... milyen ember tűri el, hogy szétkúrják a "vendégek" a nőt akitől akar valamit.


Már ha nem kamu sztori, de inkább az...

2018. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Na szóval a cigánysoron ez nem keltene nagy feltűnést, ott simán elmondhatod... mert apád meg a 14 éves unokahúgát löncsölgeti. Keverednek a gének, oda elfér egy qrva is a családba.


...de ha netalántán értelmiségi szüleid vannak, inkább haza se vidd.

2018. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azon gondolkozz el, hogy valójában mennyire szeret téged ha fogadna melletted vendégeket.

Nem az a megalázó ha ex prosti a párod, hanem az hogy prosti a párod....

2018. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Illetve főleg magadon gondolkozz el, ha nálad beleférne az ha mások naponta dugják és este szépen odabújna melléd kipirosodott puncival, piros térdekkel, egy 5-6 farok utáni szájöblögetés után csókolni :) tiszta romantika
2018. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem érted. Még nem vagyunk együtt, most még nem érdekelne. De ha össze jövünk, eléggé érdekelni fog! De már most sem fogad vendégeket. Nálam lakik, hacsak nem hozza fel a lakásomba a vendégeit:D Teljesen más lány lett belőle mint volt. És a korábbi válaszolonak üzenem, nem vagyok cigány, de te csak neten tudsz így szájhoskodni? Egy cigány hallana meg hogy te mit hordasz össze, téged péppé vérnének. Legalább helyre kapna az a kis verés.
2018. júl. 22. 22:41
 20/24 anonim ***** válasza:

Attól még mehet házhoz, szintén régi vendéghez.

Mentem én is olyan prostihoz aki már nem hirdetett de régi vendégeit időnként fogadta

2018. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!