Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituálttól ez szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituálttól ez szerintetek rendjén van?

Figyelt kérdés
Egy nagyon rendes, és jól kinéző lányról van szó. Már lassan 2 éve járok hozzá , csak hozzá. Amit tudni kell, eléggé tetszünk egymásnak, és nagyjából fél éve ingyen fogad engem. Eléggé megkedveltem őt és ő is engem. Mentünk már együtt szórakozni,kikapcsolódni. Egy ideje már leállt a vendég fogadásokkal!! Ő is kapcsolatot akar, meg én is. De ha valaki kérdezi azt, hogy mégis mi féle képpen ismertük meg egymást, mit fogok mondani? Egy prosti volt, és csak beugrottam hozzá? Bűntudatom van, de már túlzottan egymásba estünk. Ti mit javasoltok, és szerintetek ez milyen mértékben elfogadható dolog? 24/F

2018. júl. 22. 11:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Neten megismerted és kész, nehogy ez legyen màr a problem.
2018. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Ismered a mondást, hogy k..ból lesz a legjobb feleség?
2018. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem elfogadható, nekem semmi bajom nem lenne vele. Ez is csak egy munka, én nem ítélem el meg semmi ilyen :D Ha nektek okés így, akkor hajrá. Nem tudsz olyan dolgot tenni amit mindenki elfogadna, ha meg mindketten szeretnétek akkor semmi akadálya.


Ha meg megkérdezik, egyrészt a ti magánügyetek, nem kötelező senkinek elmondani, másrészt szerintem nyugodtan elmondhatnád ezt így ahogy leírtad és kész. Én legalábbis ezt tenném

2018. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg ez az egy gondod van? Előttem leírták: neten ismerted meg és kész


Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy más helyre költöztök? Vagy a lány eleve más helyre valósi? Sokan ha felismernék az a kínos nem az ha rákérdeznek hol találkoztatok először.

Nem véletlen dolgozik sok prosti a városától teljesen eltérő régióban...

2018. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Sztem nem ez a legnagyobb probléma ezzel!
2018. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Azért ne vedd 100 százalékra, hogy nem fogad már vendégeket. 1-2 törzsvendége simán megmaradhatott, heti pár találka pl
2018. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
A mázlista! Tényleg irigyelek! :D Egyszer voltam egy lánynál akivel nagyon tetszettünk egymásnak, csak ő abbahagyta az ipart nem-sokkal utána. Én meg pont erről álmodoztam, hogy milyen jó lett volna vele összejönni.
2018. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan már, csak kitaláltok valamit!

Szórakozóhely, koncert, fesztivál, vagy netes ismerkedés, kocsma, bár, társkereső...


A prosti dolog meg más téma, azt nektek kell elrendeznetek.

2018. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

A hogyan ismertétek meg egymásra elég az, hogy Tinderen jöttetek össze (bejelölted, csaj visszajelölt, írogattatok, randi, szex).


Az erkölcsi része tök mindegy. De arra számolj, hogy mivel Pesten is ezernél kevesebb prosti hirdet, de a netes hirdetőoldalakat unalomból olyan tízezrek is nézegetik, akik nem is mennek prostihoz itthon garantáltan pár helyen felismerik és gúnyosan összekacsintanak majd férfiak egymással, hogy mekkora balf.. a pár asztallal arrébb levő/mellettük strandoló... ürge, hogy egy k...-val mutatkozik nyilvános helyen, de néha hangosan ki is tárgyalják ugyanezt, ha csak nem látszol nagyon kemény fickónak.


Én tutira nem tudnám ezt kezelni...

2018. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Legelőször egymás között tisztázzátok le szerintem, aztán ki lehet találni hogy hogyan tovább.
2018. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!