Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok \Nők, nektek rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok \Nők, nektek rosszul esne, hogyha a párotok azt mondaná, hogy addig nem nyal ki ameddig szőrös odalent?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen es nem. Ezt lehet maskepp kozolni nem csak ilyen ultimatum modon. Pl hogy ugy mennyivel erzekenyebb lenne, vagy egy olajos masszazsnal de szepen csillogna stb es maris maskepp hangzik... persze ha honapos bokor van a labam kozt megertem hogy ugy nem a legjobb, de ha egy srac mar egy borostas pnahoz nem akar nyulni az szamomra off. Es direkt nem ferfit irtam.
2018. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rosszul esne
2018. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Az a rész, amit nyalni kell, nem szőrös amúgy se.
2018. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sose nyalna ki. Mehet is amerre lát. Ilyen nem kell.
2018. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ mit ért "szőr" alatt. Ha rendes nagy bozótot azt megértem,de (ahogy más is mondta) aki a borostához is így viszonyul az kezdjük ott,hogy nem lenne a párom.
2018. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Elég paraszt aki ilyent mond. Nem vagyok kifejezetten full-természetes párti, szeretem ha változtatgatja a csaj.

De kényelmi szempontok kívül (bsztatja az orromat, meg bele tud lógni a számba) a kezelt fanszőr jobb. Persze a teljesen gyapjúsat is szívesen kinyalom, az is tetszik.


A lényeg, hogy egészséges legyen(műszálas tanga kizáró ok), legyen mosva rendszeresen (ha kell, napi 2x) és nedvesedjen be, ha foglalkozom a gazdájával :P

28f

2018. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szintaktikai hibát vétettem, de azért remélem értitek
2018. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy valami értelmeset is mondjak: Szerintem minden lány megalázónak érezné. Márpedig attól rosszabb nincs, ha szexuális vonatkozásban aláznak meg, főleg ha ilyen hülyeségért.
2018. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem van, hogy szőrös odalennt és a nyalást sem hiányolom. Max akkora időzíti a dolgot, amikor szőrtelen vagyok.

Vállat ráznék.

2018. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén lexarom.

Egyrészt egy ilyen ótvar bunkót azonnali hatállyal otthagynék.

Másrészt meg hidegen hagy az orális szex.

A pasik java része mellesleg nem ennyire finnyás. (És választékosabban ki tudja magát fejezni)

2018. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!