Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt mondaná a párod, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondaná a párod, akkor rosszul esne? Vagy megsértődnél?

Figyelt kérdés

A sztori úgy kezdődött, hogy a páromnak több fizetést ajánlottak a munkahelyén kicsit több munkáért (közgazdász). Ilyen szempontból érdekli a pénz, én ezt finoman meg is említettem neki. Erre ő: ha a pénz érdekelne, akkor nem lennék veled. Nos, ez kicsit eléggé rosszul esett. Én még csak tanulok az egyetemen közben gyakorlaton vagyok és nyilván nem kapok akkora fizetést, mint egy közgazdász. Utána valahogy elállt a szavam, nem tudtam mit mondjak. Kicsit el is csuklott a hangom, aztán félre vonultam. Aztán meg jött bocsánatot kérni, hogy nem úgy gondolta meg stb. Mégis szíven ütött. Tényekről van szó, csak rosszul esett ez a beszólás tőle, mert egyáltalán nem megszokott. Nyár óta vagyunk újra együtt, de előtte volt már a férfival egy több éves kapcsolatom. Az új kapcsolatban egyáltalán nem voltak problémák, csak kisebbek, amit lazán megoldottunk. A pénz meg sosem volt téma. Nem mintha engem érdekelne a pénze...


24/l ;34/f



2016. jan. 5. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem a pénzedért szeret!

Magadért, amilyen vagy!

2016. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Ha nincs problema csináljunk?


Ez ugyanolyan mintha azt mondana hogy (tegyuk fel nem vagy szőke) ha a suokeket szeretne nem lenne veled. Azon is igy behisztiznel?

2016. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Mit nem lehet ezen érteni? Nem a pénzedért van veled.


Maximum szép lehetsz, okos nem, ha ezt a kérdést feltetted.

2016. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

2 dolog biztos a történetből és a kérdésből:

nem a pénzedért szeret, de nem is az eszedért :)

én ezen nem sértődtem volna meg


22F

2016. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagáltad.
2016. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, csak rosszul esett. Azt is tudja, hogy nem szeretem ezt a témát, mert nem is olyan hűha de pénzes családból származok...
2016. jan. 5. 09:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen generálod a problémát. Azt mondta, nem a pénzedért van veled Mindketten tudjátok, hogy tanulsz még és nincs akkora kereseted mint a baratodnak. Ezt felhozni nem bántás, hanem tény.
2016. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapból kényes vagy a témára, ezért vetted magadra, és nem azért, mert bármi bántó lenne abban, amit mondott.


Egyébként pedig borzasztóan túlreagálod, ennyire nem kellene túlérzékenynek lenned.


27N

2016. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rosszul sült el az amit mondott, de ahogy már a többiek is írták, az egy pozitívum. Próbálj meg megnyugodni és nem nagy ügyet csinálni a dologból
2016. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

AMit mondott, az tulajdonképpen pozitívum, azt jelenti, hogy saját magadért van veled, és nem zavarja, hogy nem keresel sokat. Ez egy jó dolog.


Ahogy feljebb is írták, azért esett ez rosszul neked, mert érzékeny vagy a témára, és zavar téged, hogy nem keresel jól (vagy hogy ő többet keres). Ha ezt esetleg nem tudná a párod, nyugodtan mondd meg neki, biztosan megérti.

2016. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!