Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt mondaná a párod, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondaná a párod, akkor rosszul esne? Vagy megsértődnél?

Figyelt kérdés

A sztori úgy kezdődött, hogy a páromnak több fizetést ajánlottak a munkahelyén kicsit több munkáért (közgazdász). Ilyen szempontból érdekli a pénz, én ezt finoman meg is említettem neki. Erre ő: ha a pénz érdekelne, akkor nem lennék veled. Nos, ez kicsit eléggé rosszul esett. Én még csak tanulok az egyetemen közben gyakorlaton vagyok és nyilván nem kapok akkora fizetést, mint egy közgazdász. Utána valahogy elállt a szavam, nem tudtam mit mondjak. Kicsit el is csuklott a hangom, aztán félre vonultam. Aztán meg jött bocsánatot kérni, hogy nem úgy gondolta meg stb. Mégis szíven ütött. Tényekről van szó, csak rosszul esett ez a beszólás tőle, mert egyáltalán nem megszokott. Nyár óta vagyunk újra együtt, de előtte volt már a férfival egy több éves kapcsolatom. Az új kapcsolatban egyáltalán nem voltak problémák, csak kisebbek, amit lazán megoldottunk. A pénz meg sosem volt téma. Nem mintha engem érdekelne a pénze...


24/l ;34/f



2016. jan. 5. 07:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én állandóan poénkodom a barátommal, hogy nem a pénzéért vagyok vele. (Van egy nem pici adóssága az előző házasságából.) És néha ő is. Értem én, hogy érzékeny téma, de te hoztad fel, lehet, te bántottad meg elsőre azzal, hogy azt mondtad, hogy őt érdekli a pénz. Nem tudom, hogy fogalmaztad, vagy volt-e éle. Szerintem nyugodj meg, ha szeretitek egymást, ne generáljatok ebből problémát. Felnőtt módon lehet kezelni a pénzkérdést, sértődések nélkül...
2016. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem magában még azt is hozzátette, hogy nem is az eszed miatt van veled.


Te tényleg ennyire buta vagy, kérdező? Ez bók volt, minden bántás nélkül.

2016. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem sertodtem meg, hanem rosszul esett, de ezt mar mondtam. Amikor mondta az ajanlatot amit kapott, akkor en ilyesmit mondtam: neked ugy is szamit a penz. Ez is teny. Nem boknak szanta, amit mondott, eleg erdekes volt a hangnem. Eleve nem viccelodos volt a hangulat sem. Akkor nyilvan jo ertelemben gondolta...de a hangnembol nem ez jott le . Az en megjegyzesem sem volt olyan csipkelodos, beszolasos. Ebbol meg nem feltetlen jon az le, hogy buta lennek miatta vagynem az eszemert szeret...szerintem minden napos, hogy valaki felre ert valamit. Megesik. Csak a leszoloknak.
2016. jan. 5. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!