Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem szeretne a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeretne a baratom lefeküdni velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hónapja vagyok együtt a barátommal. Hetvegente tudunk csak talalkozni, ezért úgy szoktuk megoldani, hogy szombaton vagy penteken egymasnal alszunk és másnap megyunk csak haza. Ez alatt az ido alatt pettingnél több nem volt, pedig én szerettem volna. Én már nem vagyok szuz, ő meg igen. Ebből következtetek arra hogy lehet meg nem áll készen ra vagy fel valamitől. Probaltam megbeszélni vele, de latszik hogy nem szivesen beszel erről és egy ido utan már nem is probaltam. Nem szeretnem ráerőltetni, de vannak igenyeim nekem is, varok ra csak nem tudom mennyit kell meg. Hogy tudnek ezen a helyzeten valtoztatni szerintetek?

Elore is koszonom a válaszokat ! :) ( Bocsi az elezetekert, telorol irtam )

Én 17, ő 18 éves



2018. máj. 25. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Jehovás, vagy így nevelték a szülei.
2018. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy meleg :D Nem vallásos szóval az is kizárva
2018. máj. 26. 12:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha te kezdeményezel/kezdeményeznél mit szól?
2018. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!