Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Foglalt férfi szeretne lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt férfi szeretne lefeküdni velem és nem érti meg hogy én így nem akarom. Azt mondja nagyon kíván. Mivel lehetne leállítani?

Figyelt kérdés
Mikor megismertem azt mondta hogy régóta nincs senkije, jóban lettünk, tetszett nekem. Csak az lett a furcsa hogy sosem mondott magáról semmi konkrétat. Majd megtaláltam a facebookon és megláttam hogy évek óta kapcsolatban van. Természetesen számon kértem amit végig tagadott. Azt mondta nincs senkije és engem akar.. Most újra felbukkant. Bevallotta hogy van barátnője de nagyon kíván engem, és szerinte egy alkalomba nem halnánk bele, mert élvezni akarja az életet. Elmondása szerint van szeretője is, és ha talál jobb csajt a barátnőjénél akkor lecseréli. Többször is elmondtam neki hogy én így nem fekszek le vele ha kapcsolatban van, de továbbra is nyomul. Mivel lehet az ilyen férfit leállítani?
2017. márc. 4. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is tartod magad az elhatározásodhoz, hogy nem fekszel le vele. Előbb-utóbb abbahagyja, ha rájön, hogy reménytelen eset.
2017. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én sosem kezdenék olyannal akinek barátnője van. Mondtam neki ha velem akarna lenni, szakítson a lánnyal, de úgy hogy velem is meg vele is együtt van, nekem nem megy. Undorító.. plusz még szeretője is van. Nem hiszem el miért ilyenek találnak meg engem.


Priviseknek mondom, hogy nem ismerkedek itt. Azt sem tudjátok hány éves vagyok de irogatjátok hogy ismerkedjünk. Ez is érdekes.

2017. márc. 4. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen gerinces embernek már a telefonszámát is rég kitöröltem volna.


Mennyivel lenne jobb, ha te lennél a barátnő, melletted tartana szeretőt meg fűzne még más nőt vagy nőket, mert "élvezni akarja az életet"?

2017. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Küldd el a jó k. anyjába.
2017. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
Kerüld el. Ha meg jön utánad és magyaráz egy lendületből tökön rúgással nyomatékosítsd a nem -et. Annyiból már értenie kellene.
2017. márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond ha újra keres beszélsz a barátnöjével ö mit szól a dologhoz.
2017. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!