Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy házasság előtt álló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házasság előtt álló férfi flörtölt velem, az azt jelenti, hogy szeretne velem lefeküdni?

Figyelt kérdés

Grillpartira voltunk meghívva hozzájuk tegnap este.

Végig szemezett velem,kereste a társaságom,máshol is volt hely,de ő mégis mellém ült,kérdezősködött,beszélgettünk sőt még azt is megkérdezte,hogy már van-e barátom.Kimentem a mosdóba kezet mosni,ő meg még oda is utánam jött,egy hülye ürüggyel.

De az elköszönésnél is amikor puszit adtunk egymásnak még a derekamat is megfogta.

Szerintetek akar tőlem valamit,vagy miért csinálta ezeket a dolgokat?

Én természetesen semmi ilyesmiben nem lennék benne,de abban hibás vagyok,hogy vevő voltam ezekre a dolgokra,mert én is mindig néztem őt,volt hogy a számat is beharaptam,mert egyébként nagyon vonzó férfi.


2016. jún. 20. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen szerintem le akar feküdni veled. Sőt az sem kizárt hogy annyira beparázott h lassan házas lesz hogy még el is hagyná érted a menyasszonyát.
2016. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezek alapján meg szeretne dönteni. Bejössz neki plusz még a házasság előtt szeretne egy utolsó actiont a párján kívül mással. 36F
2016. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos. Nagyon sok olyan férfi van, akinek csak a tudat kell, hogy még fel tudja kelteni más nők érdeklődését, de nem lépnének tovább. Flörtölnek, de nem lépnek tovább, és ha rákérdezel, akkor tagadja, hogy bármilyen hátsó szándéka is lett volna. Amolyan férfi sz..zk...vák.

Házasság előtt meg pláne kell egy kis megerősítés, hogy HA akarna, akkor kapna más nőt is.


Persze az is lehet, hogy tényleg meg akart fektetni, de erre kicsi esélyt látok. Ha egy pasi meg akar dugni egy nőt, akkor egyértelműen hozza tudomására, nem kell találgatni.

2016. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!