Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Válaszolnátok erre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Válaszolnátok erre a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy rengeteg 30 feletti férfi vonzódik a 16 éves lányokhoz? Nem egy ilyen esetről hallottam már,nyilván szexuális vonzalomra és nem érzelmire gondolok.

Nyilván akad sok kivétel is,de amikor családos ember folytat viszonyt ilyen fiatal lánnyal,az már számomra érthetetlen.



2016. febr. 17. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
mert minden férfi vonzódik a fiatal, szexi, nem lehasznált, könnyen elbűvölhető csajokhoz amíg működik a cerkája.
2016. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
De csak egy numera erejéig.
2016. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan én lány vagyok de van véleményem. Azért mert a fiatal leányzók még naívak, taníthatóak és ez tetszik nagyon sok 30as pasinak. A lányoknak meg az tetszik h azok a pasik tapasztaltabbak és talán több figyelmet kapnak/kaphatnak.15 16 évesen nekem is kifejezetten az idősebb pasik jöttek be. Jó most sem vetem meg őket de már " leszoktam" erről a mániámról. 22/l
2016. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szépek, fiatalosak, nem olyan komorak mint a 30as nők. Nincs szükségük sok pénzre, mert szülőkkel élnek még és könnyebben kaphatók is.
2016. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Nálam nem nyerők a kis tizen évesek. Min.25 max.42


33/F

2016. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

látatlanban én is vonzódom, mert szépek, frissek, teli vannak élettel és éppen kezdik tesztelgetni a bájaikat ami aranyos tud lenni, de ezek a 30 évesek nem igazán töltöttek még huzamosabb időt ilyen fiatalokkal. Lehet szépek, de még gyerekek! Akármennyire is "érettek", gyerekek.

Szóval ha csak nem kis pedofilia figyel be, akkor ezek csak képekről ismerik a fiatalokat.

2016. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Egy 16-20 ig pasit símán nem feltétlen érdekli mi lesz veled hisz fiatal 1 buli és van másik.
2016. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

mert elsőnek lenni, tanítani, bevezetni egy külön csoda.

mert a feszes testük izgalmas és vonzó

mert elhitetik velem, hogy én vagyok a tapasztalt és a jártas

mert izgalmasnak vonzóak

mert hozzájuk fiatalodom


ezért :)


Géza 39, Bp.

2016. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy 16 éves lány 1 részt érzékenyebb,romantikusabb,szenvedélyesebb és főként ragaszkodóbb.Nem 1 számító dög,nem számít a pénz,nem annyira egoista,persze kivételek vannak de alapban így jellemezném. Én is bármikor ismerkednék egy 16 évessel. Másrészt a 16 éves lány legalább tanul valamit amit 1 zöldfülűtől aligha tanúlna. Egy 30+os pasi még ha van is valakije átlagban nem veri át a fiatalt annyiszor mint 1 fiatalabb fiú. Van egy 20 éves munkatársam: mostani barátnőjét (17) le akarja cserélni,de már moziba jár a másikkal,meg ismerkedik egy 3.al is. A csaj küldött egy képet a 17 évesnek és asrác kitudta magyarázni,hát ezért. Mert a fiatal pasik tudják hogy bármit megtehetnek hisz fiatalok előttük még a világ,és nem akarnak komolyat csak kalandozgatnak. jegyzem meg ezt is általánosságban írhatnám.
2016. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Én nem vonzódnék 16 éves lányhoz. Nekem az nagyon fiatal, szinte gyerek. 18 felettihez már inkább. De legjobban a saját korosztályom vonz.

36/F

2016. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!