Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem szeretne a baratom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeretne a baratom lefeküdni velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hónapja vagyok együtt a barátommal. Hetvegente tudunk csak talalkozni, ezért úgy szoktuk megoldani, hogy szombaton vagy penteken egymasnal alszunk és másnap megyunk csak haza. Ez alatt az ido alatt pettingnél több nem volt, pedig én szerettem volna. Én már nem vagyok szuz, ő meg igen. Ebből következtetek arra hogy lehet meg nem áll készen ra vagy fel valamitől. Probaltam megbeszélni vele, de latszik hogy nem szivesen beszel erről és egy ido utan már nem is probaltam. Nem szeretnem ráerőltetni, de vannak igenyeim nekem is, varok ra csak nem tudom mennyit kell meg. Hogy tudnek ezen a helyzeten valtoztatni szerintetek?

Elore is koszonom a válaszokat ! :) ( Bocsi az elezetekert, telorol irtam )

Én 17, ő 18 éves



2018. máj. 25. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy szégyelli a hosszúságát/vastagságát? Az is lehet, hogy egészségügyi probléma, pl. fiatalon nem kezelt fitymaszűkület. De lehet hogy csak fél. Mindenképp mg kell nyíljon neked, ha igazán szeret.
2018. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
akármilyen hihetetlen, 18 évesen még nem mindenki van rá kész, még a srácok között sem. én is ismerek 20 felett szűz fiúkat, csak a jó ég tudja, miért tartogatják még magukat, amikor ők is nagyon vágynak már rá...
2018. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1es: Gondoltam ra én is, de teljesen átlagos a mérete, semmi probléma nincs vele. Majd megpróbálok rákérdezni nala az esetleges problémákra. Koszi! :)
2018. máj. 25. 20:36
 4/13 A kérdező kommentje:
2es : Igen, most már én is elhiszem, hogy vannak olyan fiuk! :D számomra csak meglepő, hogy hetente egymassal alszunk és be se próbálkozik, amugy is én kezdeményezek általában.
2018. máj. 25. 20:37
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Hát vagy nem kíván téged eléggé, vagy valami komolyabb probléma áll fenn. Engem 18 évesen nem lehetett volna kirángatni mellőled, az biztos :D
2018. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Megmutassam mitől döglik a légy? :D Utána megtaníthatod neki :D
2018. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy akik előtted voltak lányok rossz benyomást alakítottak ki a fiúban a szexualitással kapcsolatban. Vagy nem bízik benned, azt gondolja gyereket akarsz neki szülni. Vagy nem biztos magában nem tudja hogy fogjon bele. Vagy nem átlagos a szexuális fantáziája és úgy gondolja nem vagy rá nyitott, vagy fél hogy megsért, ezért nem meri felhozni a dolgot. Nem mer megnyílni előtted. Vagy úgy érzi nem tud az elvárásaidnak megfelelni. Fél hogy az első alkalom alapján fogod megítélni, tehát fél hogy elveszít téged.
2018. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fura helyzet, általában fordítva szokott lenni...

Te mennyire vagy tapasztalt, hányadik lenne neked szex terén? Nem lehet, hogy attól fél, hogy beég..?

Vetted már el másnak is a szüzességét?

2018. máj. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ő lenne a harmadik. Vettem már el egy fiúnak szüzességét, de nem voltak hatalmas benazasasok, és az se zavart volna. Latszott hogy tapasztalatlan de és ezért kicsit ügyetlen volt, de elsőre ki nem az? :D
2018. máj. 26. 08:47
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meleg
2018. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!