Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy férfi aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki nagyon tetszik. Fiatalabb nálam és szeretne lefeküdni velem. Azért küldtem eddig el mert úgy érzem nem vagyok szép meztelenül. Jól tettem vagy megbanom?

Figyelt kérdés
A pasi sportos alompasi, én meg egy egyszerű elvált kettő gyermekes anyuka. Félek hogy nem tetszenek neki, de közben minden pillanatban rá gondolok,hogy bárcsak keresne...
2016. szept. 14. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos kétesélyes, nem lehet tudni. Bár már vége a nyárnak, de menjetek el közösen valahova fürdőruhában. Ha továbbra is nyomul, ne foszd meg magad egy ilyen lehetőségtől az önbizalom hiányod miatt.
2016. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd azért az ember alakját valamennyire látni lehet, és valószínűleg nem síkhülye az illető, szóval nyugodtan feküdj le vele.
2016. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem várj még!

Úgy legalább soha nem tudod meg elfogad e!

2016. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Félhomály, paplan! Mond, hogy szégyenlős vagy, ennyi...
2016. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Meg fogod bánni.Én is odalennék egy ilyen típusú anyukákért,nincs miért aggódnod.
2016. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez kétesélyes. Egyrészt ha úgyvesszük örülj hogy felkeltetted egy fiatal álompasi figyelmét és lehet önbizalmat adna ha szexelnél vele, és elhinnéd hogy jó nő vagy. De az is lehet hogy nem is tetszel neki igazán csak meg akar szerezni, hogy egy újabb rovátka legyen neki a "megvolt" naplóban. Meg persze hogy utána elmondhassa a haverjainak hogy megdöntött egy MILF-et. Én a helyedben nem mennék bele, őrizd meg a méltóságod. Azzal szexelj aki szeret és aki megérdemel.
2016. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már meg is bántad. De ne aggódj, ilyen játékszert könnyű szerezni. :)
2016. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki milyen fenntartásaid vannak. Amúgy meg egy kis esztétikai hibát lehet kompenzálni odaadással,már ha érted mire gondolok
2016. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Megértelek, jártam én is hasonló cipőben. A pasi jóval fiatalabb nálam, és ha nem is álompasi, de nagyságrendekkel jobban néz ki, mint én. Aztán vettem egy mély lélegzetet, és igent mondtam. Ennek lassan két éve, és azóta is együtt vagyunk.
2016. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Én 4 évvel ezelőtt jöttem össze egy nálam 10 évvel fiatalabb férfival.

És mivel tudtam, hogy előttem milyen csinos és gyönyörű barátnői voltak így először el sem akartam hinni, hogy én kellek neki, még ha csak szex téren akkor is.


És hihetetlen volt számomra de mikor ágyig eljutottunk már nem volt tartásom, és már 4 éve együtt vagyunk.


Ő 34 én 44.

2016. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!