Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá, hogy szexelj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy szexeljünk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú jó barátok vagyunk és régóta ismerem,kavartunk is volt csók is tapi is.Aludtam már nála többször de szex nem volt.Pedig kívántuk egymást de nem merte elkezdeni mert,hogy még szűz vagyok és az uncsim a legjobb barátja és fél,hogy emiatt tönkre megy a barátságuk.De én nagyon kívánom őt.Hogy vegyem rá,hogy átjöjjön és lefeküdjünk?Nem nagyon szeret átjönni ha egyedül vagyok mivel akkor találkozunk ha uncsimék alszok és nem akarja a legjobb haverja házában.De én igen.Szerintetek mit tegyek? 19/L 21/F

2018. máj. 18. 17:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Igen, csak úgy dobálja, azért, mert lehet kihasználta őket, esetleg valóban mindet félreismerte.. elég egyszerű... na a többibe is belekössek?"


A kihasználás jelen esetben kizárt, hiszen a Kérdező leírása alapján a fazon nem olyan típus, aki egyik nőt felveszi, a másikat meg leteszi. Ha az lenne, akkor - amennyiben TÉNYLEG tetszik neki Kérdező - már rég meg kellett volna fektetni, olyan körülmények között, amik ismertetésre kerültek.


Félreismerés: ez meg szintén azt bizonyítja, hogy bolond. Ha folyamatosan beleesik abba a hibába, és nem látja a fától az erdőt, akkor az azt jelenti, hogy a női-non verbális kommunikációt a legkisebb mértékben sem képes olvasni. Ez viszont már magában hordozza azt, hogy azokat a nőket nem ő szedte fel, hanem a nők fogadták be, nagy kegyesen, minden bizonnyal érdekből. És mikor megkapták azt, amit akartak (esetleg az anyagiak terén is) szépen lekoptatták. A fazon viszont úgy állítja be, mintha ő dobta volna a csajokat.

2018. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

“hogy mondjam meg neki,hogy nem kell attól tartania ,hogy uncsim nem fog ezért haragudni mivel nagy lány vagyok már amúgy is.”

Ha nagylány vagy, és kefélni akarsz, akkor nyisd ki a szád, és mondd meg neki. Ha erre képtelen vagy, akkor mégsem vagy annyira nagylány....

2018. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a haverjaval nem dugjak sorban meg parban a csajokat? A vilag osszes penzet ratennem, hogy nem meleg a csavo.. el vagy tevedve.
2018. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!