Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá, hogy szexelj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy szexeljünk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú jó barátok vagyunk és régóta ismerem,kavartunk is volt csók is tapi is.Aludtam már nála többször de szex nem volt.Pedig kívántuk egymást de nem merte elkezdeni mert,hogy még szűz vagyok és az uncsim a legjobb barátja és fél,hogy emiatt tönkre megy a barátságuk.De én nagyon kívánom őt.Hogy vegyem rá,hogy átjöjjön és lefeküdjünk?Nem nagyon szeret átjönni ha egyedül vagyok mivel akkor találkozunk ha uncsimék alszok és nem akarja a legjobb haverja házában.De én igen.Szerintetek mit tegyek? 19/L 21/F

2018. máj. 18. 17:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy 21 éves srácot rá kell venni a szexre, akkor nincs értelme belemenni.

21 évesen a srácok arra dugnak, amerre állnak.

Egy ilyen anyámasszonykatonájával ne akard elveszteni a szüzességed...

2018. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%

Nem meleg a srác? Nem hülyeségből írom, de ilyen ritka...


Véletlen csússz rá a farkára a szűk nuniddal épp úgy esel, hogy pont belécsússz azt onnan, ha kirántja, akkor tuti forró a srác, ha elkezdi tologatni, akkor minden oké és lesz minden, ami kell neked.

2018. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem biztos, hogy anyámasszony katonája, inkább csak tiszteli annyira a haverját, hogy nem dugja meg a húgát. Ne vedd rá.
2018. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy meleg a srác.
2018. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%

"Nem biztos, hogy anyámasszony katonája, inkább csak tiszteli annyira a haverját, hogy nem dugja meg a húgát. Ne vedd rá."


Ez mekkora hülyeség. :D Miért a haver annak jobban örülne, ha valami jött-ment dugná meg?

2018. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hülyeség.. lenne húgod, meg barátaid, te sem így állnál hozzá.
2018. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Ramone ***** válasza:
100%
Nálunk barátok közt a barát húga tabu
2018. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

De nem vagyok a húga csak az uncsija :D (mármint nem a srácé akivel le akarok feküdni)

Biztos nem meleg és látom is,hogy szegény nagyon szenved mert múltkor is alig tudtunk megállni.Volt már jó pár barátnője is.De velem valahogy nehéz neki.

2018. máj. 18. 17:56
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

"Ez nem hülyeség.. lenne húgod, meg barátaid, te sem így állnál hozzá."


Van húgom, meg barátaim. Én nem bántam volna, ha tesóm az egyik gyerekkori haverommal összejön.


Persze nem akárkivel, de volt olyan, akit el tudtam volna képzelni mellette.

2018. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%

"Biztos nem meleg és látom is,hogy szegény nagyon szenved mert múltkor is alig tudtunk megállni.Volt már jó pár barátnője is.De velem valahogy nehéz neki."


Szerintem meg gyanús a srác. Attól, hogy volt barátnője simán lehet meleg. Lehet, a barátnője is azért hagyta ott, mert ez kiderült, csak megbeszélték diszkréten, hogy erről nem szólnak a másiknak.


Bármennyire is ökörség, de benne van a pakliban. Hacsak nem arról van szó, hogy nem tetszel neki, akkor valószínűleg meleg. Bocs, de így gondolom.

2018. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!