Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá, hogy szexelj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy szexeljünk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú jó barátok vagyunk és régóta ismerem,kavartunk is volt csók is tapi is.Aludtam már nála többször de szex nem volt.Pedig kívántuk egymást de nem merte elkezdeni mert,hogy még szűz vagyok és az uncsim a legjobb barátja és fél,hogy emiatt tönkre megy a barátságuk.De én nagyon kívánom őt.Hogy vegyem rá,hogy átjöjjön és lefeküdjünk?Nem nagyon szeret átjönni ha egyedül vagyok mivel akkor találkozunk ha uncsimék alszok és nem akarja a legjobb haverja házában.De én igen.Szerintetek mit tegyek? 19/L 21/F

2018. máj. 18. 17:40
1 2 3
 11/23 October15 ***** válasza:
75%

Adom. Mármint, hogy nem húzza meg a haverja hugát.. meg úgy amúgyse csak azért mert éppen megtehetné. Ez van nem stílusa, "nyugi" nem ritkán fogsz belefutni ilyesmibe. :D


26F

2018. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 October15 ***** válasza:
87%
*nem gyakran. Kicist kómás vagyok... retek ZH-k.
2018. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
Húzzatok már innen a melegekkel.. nem meleg a csávó.. szimplán tisztelet. Haver húga tabu.. ennyi.
2018. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De nem a bátyám haverja hanem uncsimé :D És nem nem meleg.Ő dobta a barátnőit mert hisztisek voltak és pénz éhesek.Semmi melegség nincs benne.
2018. máj. 18. 18:12
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Akkor beszéld be magadnak, hogy nem meleg. Mi az, hogy ő dobta a csajait? Szerinted egy heteró srác csak úgy dobálja a nőket? Ha nem felelnek meg neki, akkor MINEK jön velük össze?


Teljesen ZAVAROS az egész. Próbálsz bevédeni egy kis meleg srácot, mert nagyon tetszik neked. Inkább fogadd el a másságát, és segítsd őt!

2018. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
nyilván nem úgy ismerkednek meg ,hogy a csaj hisztis és pénzéhes.De a kapcsolatukban bizony előbukkant ez.És miért ne dobálhatná őket.Uncsim is "dobálja" őket még is hetero.Nem mindenki meleg csak mert nem dug meg mindenkit.Nem is ez volt a kérdésem.Hanem,hogy mondjam meg neki,hogy nem kell attól tartania ,hogy uncsim nem fog ezért haragudni mivel nagy lány vagyok már amúgy is.
2018. máj. 18. 18:21
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

"nyilván nem úgy ismerkednek meg ,hogy a csaj hisztis és pénzéhes"


>Akkor hogy lehet az, hogy sokan (pl. én is) már az elején leveszem, hogy a csajnak mennyire fontos a pénz? Vannak apró jelek ugyanis. Most ezzel az egésszel kezded egyre mélyebbre süllyeszteni a srácot. Rendes bolondnak néz ki, aki valószínűleg képtelen a non-verbális kommunikáció értelmezésére.

2018. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Te 54%-os.. iszonyat nagy hülyeségeket irkálsz, és nem bírod befogni.. azt hiszed, ha valamit meg tudsz fogalmazni, annak egyből értelme is lesz? El vagy tévedve.
2018. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Előző:


Mutasd ki, hol tévedek.

2018. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Mi az, hogy ő dobta a csajait? Szerinted egy heteró srác csak úgy dobálja a nőket? Ha nem felelnek meg neki, akkor MINEK jön velük össze?"


Igen, csak úgy dobálja, azért, mert lehet kihasználta őket, esetleg valóban mindet félreismerte.. elég egyszerű... na a többibe is belekössek?

2018. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!