Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennel van meg lejjebb? Komolya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennel van meg lejjebb? Komolyan kutba ugranek mar ha lenne kutam

Figyelt kérdés
Alapbol nem vagyok szerencses kapcsolatok teren de mult heten megismertem egy lanyt akiben fura volt hogy nagyon erolteti az intimebb temakat ami meg tetszett is de kicsit gyanus lehetett volna. Ugy volt hetvegen talalkozunk erre hajnalban benyogi hogy talalt valakit akivel nem csak sakkoztak. Most ennek mi ertelme volt hogy tobb mint egy hetig huzta az agyam mikozben ilyen?
2018. máj. 16. 10:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha dugni akarsz vele, dugj. Ha nem, ne.
2018. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!