Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennel van meg lejjebb? Komolya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennel van meg lejjebb? Komolyan kutba ugranek mar ha lenne kutam

Figyelt kérdés
Alapbol nem vagyok szerencses kapcsolatok teren de mult heten megismertem egy lanyt akiben fura volt hogy nagyon erolteti az intimebb temakat ami meg tetszett is de kicsit gyanus lehetett volna. Ugy volt hetvegen talalkozunk erre hajnalban benyogi hogy talalt valakit akivel nem csak sakkoztak. Most ennek mi ertelme volt hogy tobb mint egy hetig huzta az agyam mikozben ilyen?
2018. máj. 16. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
pancser voltál a csaj dugni akart te meg nem vetted a lapot.
2018. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ugorj bele.
2018. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Ha egy nő dugni akar, hát add meg neki, amire vágyik, aztán lépj tovább.

2018. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy a nők nem szeretik, ha egyből azzal indítasz, hogy "szia, szexeljünk" ha viszont sokáig kerülgeted a forró kását, akkor rád unnak és keresnek mást.


Én már inkább az első verziót választom, rövidre zárva a dolgot, persze igyekszem intelligensen közölni a szándékaimat.


39F

2018. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az 1# hozzászólóval értek egyet és hozzáfűznék még egy idevaló közmondást, miszerint addig üsd a vasat, amíg meleg. Ha dugni akar a csaj, akkor húzd meg rögtön. Persze valakinek megvan a képessége arra is, hogy napokig pörgesse a csaj fantáziáját, hogy folyamatosan nedves legyen a bugyi, de mivel te azt írtad, hogy "fura volt hogy nagyon erolteti az intimebb temakat", ezért elég világos, hogy te nem ez a típus vagy, hanem a pancser fajta.
2018. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valahol interneten ismerted meg, az eléggé kamu szagú akkor. Vannak akik erre verik hogy párkereső embereket vernek át így.
2018. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pancser voltál. Legközelebb ne légy lúzer. mitől félsz? nem megy a szex?
2018. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Dunában mindig van viz.
2018. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A csajok nem rohannak az ágyba. Ki ezért, ki azért.

DE!!!

Ha egy csaj szexelni akar, szexelni fog. HA te halogatod, akkor te fogsz lemaradni a szexről, nem ő.

Most ez történt.

Vedd a lapot, ha egy csaj dugni akar, és dugd meg.

Lehet, hogy szerezhettél volna magadnak egy kúrópajtást, így most az sincs.

Legközelebb ne légy már ilyen muja.

2018. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk van, átjössz hozzánk?


Na jó, nem gonoszkodom. :D

Igaza van az előttem szólóknak. Ha szexre vágysz te is, akkor dugd meg (nőként mondom). Ha kapcsolatra, akkor ne sajnáld, mert nem arra ment, ráadásul 1 hét után még nincs nagyon mit sajnálni se. Fel a fejjel! ;)

2018. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!