Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Libidóhiányt mennyire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidóhiányt mennyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lányról van szó. (nem én vagyok az!)

Sportol, egészségesen él. Gyakorlatilag csak nagyon ritkán jön szexuális hangulatba. Azt mondta, hogy fiatalabb korában gyakrabban izgult fel.

Nem volt még orgazmusa sem, nem is nagyon szokott masztizni. Néha b párnázik"


Egyébként kimondottan szexi teste van. Nagy kerek cicik (szépen is állnak, nem lógnak, nem Kelet-Nyugat tájolásúak), formás popó, lágy nőies vonások. Azt mondja mély hangja van, de szerintem ez marhaság. Dögös, és mézédes az orgánuma. Csak nem olyan vinnyogós/rikácsolós mint sokaknak.


Szóval nagyon "tutajos" a csaj, ha ez számít.

Hosszan tart a menstruációja, és hullik a haja, ezek még olyan jelenségek, amiket sikerült megtudni tőle.


Tapasztalat? Kinek mi okozta?



2018. ápr. 8. 00:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Fiatalabb korában? Most már túlkoros?
2018. ápr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Hormonális zavar. Én magas dihidrotesztoszteron szintre gyanakszok, az lenyomja a libidót.
2018. ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Pajzsmirigy is lehet... sok minden.
2018. ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves második! Biztos vagy te abban, hogy az elnyomja? Egyáltalán hogy kerülne egy nő (tutira nő, láttam a punciját, és az is Ahh :P ) szervezetébe DHT?
2018. ápr. 8. 00:32
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A női haj és a hormonok

A nők ösztrogén hormonjai meghosszabbítják, az androgének lerövidítik a haj növekedési (anagén) szakaszát. A nőknél a serdülőkor után a petefészek ösztrogén- és progeszteron-termelése a meghatározó, de nagyon kis mennyiségben androgének, tesztoszteron is termelődik a petefészekben és a mellékvesében. Ha valamilyen oknál fogva az androgének relatív túlsúlyba kerülnek, akkor az azokra, egészen pontosan a tesztoszteronból képződő dihidro-tesztoszteronra (DHT) érzékeny hajhagymák anagén fázisa lerövidül, és férfias (androgenetikus) hajhullás kezdődik. Ez a kopaszodás nőknél jóval ritkább, mint a férfiaknál.


Szerencsére a nők nagy részénél - mintegy 70 százalékánál - ez a hajvesztés feminin típusú. Ez azt jelenti, hogy a fejen nagyjából egyenletesen ritkul a haj, nem képződnek kopasz foltok, mint a férfiaknál. A ritkulás nem a forgó és tonzúra területén, hanem a fejtető közepén vagy a választéknál indul el. Akkor szokott gondot okozni, ha olyan mértékű, hogy már a fejbőr is erősen áttűnik a hajon. A férfias vonásokat mutató testszőrzettel rendelkező nők hajlamosabbak az androgenetikus hajhullásra. Rájuk jellemzőbb az androgenetikus hajhullás másik, maszkulin típusa, amikor is a kopaszodás a férfiakhoz hasonlóan zajlik. A halántéknál és a tonzúra területén indul el. Ennek a jelenségnek kissé több figyelmet kell szentelni, mert hormonbetegség vagy daganat is okozhatja.

2018. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a muffjához?
2018. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyers tojás,brokkoli,zeller, ezek emelik a tesztoszteron szintet, nőknél is kell működnie.
2018. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

5-ös!

Köszönjük a cikket. Sajnos a fodrász nem jelölted meg, így ez sima plágium. Idén már nem államvizsgázol! (házipatika)

Én úgy tudtam, hogy a nőknél un ALDOSZTERON termelődik.


7-es! Ezzel mit szeretnél mondani? Emeljük fel a tesztoszteron szintjét? (már egyáltalán ha nőkben van igazi tesztoszteron...) Érthető lenne, mert az aromatizálódó androgén (a DHT ugyebár nem aromatizálódik, stabil vegyület) ösztrogénekké alakul. De a szabályozási kör vége felénél nem szerencsés beavatkozni. A hipotalamusz úgysem hagyná.

2018. ápr. 8. 00:47
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem "fodrász" hanem "forrást" akartam írni. Amúgy meg nem hiszem hogy ösztrogénhiánya lenne. Nagyon nőies.
2018. ápr. 8. 00:52
 10/22 A kérdező kommentje:

És mindenkinek köszönöm a segitséget, aki érdemben próbált hozzátenni. Mennek a zöld kezek.


Amúgy mennyire lenne fontos ezt a tünetet (libidóhiány) külön is megemlíteni dokinál?

2018. ápr. 8. 00:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!