Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Libidóhiányt mennyire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidóhiányt mennyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lányról van szó. (nem én vagyok az!)

Sportol, egészségesen él. Gyakorlatilag csak nagyon ritkán jön szexuális hangulatba. Azt mondta, hogy fiatalabb korában gyakrabban izgult fel.

Nem volt még orgazmusa sem, nem is nagyon szokott masztizni. Néha b párnázik"


Egyébként kimondottan szexi teste van. Nagy kerek cicik (szépen is állnak, nem lógnak, nem Kelet-Nyugat tájolásúak), formás popó, lágy nőies vonások. Azt mondja mély hangja van, de szerintem ez marhaság. Dögös, és mézédes az orgánuma. Csak nem olyan vinnyogós/rikácsolós mint sokaknak.


Szóval nagyon "tutajos" a csaj, ha ez számít.

Hosszan tart a menstruációja, és hullik a haja, ezek még olyan jelenségek, amiket sikerült megtudni tőle.


Tapasztalat? Kinek mi okozta?



2018. ápr. 8. 00:24
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, túl sok az elvtelen találgatásod. Mi az, hogy váltson életmódot?! Tudod kik szokták ezt mondani? A dilettáns fajta orvosok! Azok fogják rá a stresszre, meg sportra. Ha meg nem sportolna, akkor is ugyanezt a vesszőparipát lovagolnád: Váltson életmódot.


Elmehetnél orvosnak. Nyugodtan... Nem lógnál ki nagyon.

2018. ápr. 8. 15:15
 22/22 anonim ***** válasza:
Megfontolom a tanácsod :D Tényleg.
2018. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!