Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell ezt ennyire véresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt ennyire véresen komolyan venni?

Figyelt kérdés
Elmentünk haverokkal bulizni, ami megvolt beszélve barátnőmmel. Tudott róla. És még csak azt se mondhatnám hogy folyton haverokkal lógok. Nem volt megbeszélve az hogy bármit is szeretne az nap este csinálni miután haza jövök sőt mondta is hogy érezzem jól magam. Kicsit elhúzódott a buli és legjobb barátomnál aludtam, de írtam neki még éjjel hogy nem megyek haza. Másnap kiabálva fogadott hogy mekkora szemét vagyok hogy nem megyek haza és miért kell egész éjjel bulizni, és hogy én nem foglalkozok vele. Hol ott ő többször is ott alszik barátnőinél. Ti ennyire komolyan vennétek ezt csajok?

2018. ápr. 23. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is szoktak ilyen "kitöréseim" lenni. De utána mindig belátom hogy hülyeség hogy ilyenekből ekkora ügyet és hisztit csinálok. Szerintem ilyen sok fiatalabb nőnél van 😃 21L
2018. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
No para, epp papucsot nevel beloled.
2018. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem azért, de ezt normális párkapcsolatban nem tolerálják, de még csak szeretői viszonynál sem !
2018. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem akadnék ki, főleg ha írtál is neki nem értem. Mert ha nem szólsz oké hogy aggódik, de így... Nekem egyszer volt egy ilyesmi barátom, mikor vége lett megfogadtam hogy soha többet. Mindenkinek kell a kikapcsolódás különben egy idő után belefulladsz a másikba.
2018. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Hogy magára ismert a sok csaj aki lepontozott engem. 😀
2018. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!