Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak ha hirtelen már nem akar szexelni, de előtte rendszeres volt?

Figyelt kérdés
Régi kapcsolat.Minden jó.Kirándulás stb.Ha az elmúlt egy hónapot veszem figyelembe nagyon rendszertelen a szexuális életünk.Van hogy ők.3nap alatt minden nap van.De már megint ott tartunk,hogy 12napja nulla szex.Meghallgatom mindíg.Támogatom dolgokba,úgy érzem odateszem magam,mert akarom hogy jól működjön minden.Nekem a szex nagyon fontos.Nem tehetek róla,így vagyok összerakva.Az elmúlt 12napba 3szor utasított vissza.Ok.Egyszer még elmegy.De most ez már nagyon kiverte a biztosítékot.Holott milliószor megbeszéltük,hogy nekem ez fontos.Néha csak egy "gyors menet"is...de nem.Mindíg ugyan azt a kört futjuk ezzel a dologgal kapcsolatban.Hiába beszélem meg vele utólag,hányszor kell ezt megbeszélni?Igaziból szerintem egyszer sem kéne,mert ez alap dolognak kellene lennie...Miért ennyire rendszertelen nála ez a vágy?
2018. máj. 4. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdező, fiú vagy lány vagy? és hány évesek vagytok?
2018. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg!Kössz!35 éves nő vagyok.Párom 37.
2018. máj. 4. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez esetben úgy gondolom, fiatal vagyok hogy tanácsot adjak neked :)

22/F

2018. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges hogy valami nyomasztja bántja az utóbbi időben? Vagy nem stresszel sokat? Mrrt ez simán lehet ettől is.
2018. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nem nézett be az ablakon egy másik nő?
2018. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!