Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok ês nincs...

17 éves vagyok ês nincs rendszeres menstruâciom van hogy pâr honap akâr 1 év kimaradâs is van. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tervezem ,hogy nyâron elmegyek nőgyogyâszhoz de mêg sosem voltam ês fêlek mit mond,nemi êletet sem êlek.169 cm 50_ kg vagyok.

Valakinek nem volt hasonló problêmâja?


2015. máj. 11. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

ugyan ezzel küzdök én is!!

18 leszek nyáron és össze vissza van meg.

2015. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez. 18 leszek ősszel, és 6-9 havonta jön meg. Én már egyszer voltam nőgyógyásznál, bár nem emiatt a probléma miatt. Azt mondják, a nőgyógyászok nem szívesen fogadnak szűz lányokat (ha az vagy), de azért menj el (talán csak egy pletyka). Egyáltalán nem félelmetes. Ha szoknyában mész, nem is kell teljesen levetkőznöd pucérra, mert a szoknyát magadon hagyhatod.


Egyébként a probléma lehet a hormonok, de szimplán lelki okok miatt is, és az is lehet, hogy egyáltalán nincs is semmi gond.

2015. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként sem kell pucérra vetkőzni, csak a nadrágot, a bugyit meg a cipőt kell levenni!

Mindegyikőtöknek azt javaslom, hogy menjen el nőgyógyászhoz, ha az nem csinál semmit, vagy fogamzásgátlót akar felírni, akkor pedig endokrinológushoz, ő foglalkozik hormonproblémákkal!

2015. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Én beszêltem endokrinologussal azt mondta menjek el nőgyógyâszhoz ha utâna se jo akkor vigyem el hozzà a kapott papirokat.

2015. máj. 11. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen kb 18 éves koromban h egy fél év totál kimaradt mire összeszedtem magam és elmentem a nőgyógyászhoz megvizsgált majd közölte nem sokára megfog jönni ez csak secundet vérzés kimaradás az oka lehet a stressz, hormonális ha megint kimarad ilyen sokáig mennyek vissza és vérvizsgálat

na hát most sem egy óramű pontos mert a stressz nálam nagy befolyásoló tényező de fogamzásgátlót nem vagyok hajlandó szedni

2015. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen női orvost javasolnék első vizsgálatra, elég furcsa szituáció az amúgy is, amennyire lehet próbáld csökkenteni a kellemetlenségeket.
2015. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!