Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert akarok kiabalni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarok kiabalni szex utan, ha csak osszejarunk?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi csak szexet akar, utana nagyon merges leszek es csak leakarom ordiatani a fejet, hogy csak szexre hasznal.


aztan kidobom (nem a hazbol), de elotte leorditom a fejet, mert ha nem orditom le akkor egyszeruen neki ezt teljesen normalis, hogy osszejarunk es a szex huuuu de jooo !!!! Nekem meg volt mar jobb is... es csak orditani akarok, hogy hagyjal beken, csak a szexre hasznalsz....

Mindenkivel igy van? egyeszeruen olyan merges leszek, hogy teljesen kikelek magambol !


2018. ápr. 2. 13:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

aztan osszezavarodtam es elkezdtem, de folyamatosan merges lettem...

ti is igy vagytok a kerdesem ez normalis?

2018. ápr. 2. 14:29
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem ártana egy pszichológus.

Nekem nőként volt nem egy szexkapcsolatom, ahol kölcsönösen a szexről szólt a dolog, érzelmek, elköteleződés nélkül. Nincs ebben semmi gond, ha a két félnek ez így teljesen jó. Ha az egyik félnek nem okés, akkor meg nem kell belemenni. De túl nagy jelentőséget sem kell tulajdonítani neki. Nem fekszel le vele és kész. Nem kell azért ordibálni. Van sok normális pasi is a világon, hát, őket kéne megtalálni.

2018. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
igen van akivel mukodik, van aki lehazudja a bugyit rolad es akkor merges leszek...
2018. ápr. 2. 16:08
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

De honnan veszed, hogy hazudik? Lehet, hogy nem zárta ki egy komoly kapcsolat lehetőségét, csak amikor megismertétek egymást, akkor rájött vagy rájöttek, hogy mégsem fog működni a dolog. Van ilyen.

Meg aztán erre is van jó módszer. Nem kell mindenkivel egyből ágyba bújni. Persze éveket sem kell váratni, de azért néhány hét vagy hónap után úgyis kiderül, hogy mennyire illetek össze, mennyire komoly a dolog. Ha csak szexre kellesz, akkor úgyis tovább lép. Ha meg nem lép le, akkor meg nyilván nem csak szexet akar.

2018. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

azt mondja, hogy mindig akarja, hogy az eleteben legyek, de kozben baratnoje van.

akkor velem nem mukodik en sem akarom, neki a szex jo, nekem nem ha utana megorulok es orditok vele, hogy jatszik mindkettonk erzeseivel.

vagyis az enyemmel nem, mert en csak merges leszek, h mekkora egy gyoker azt hiszi megkaphat mindenkit.

es hogy mindig azt akarja, hogy az eleteben legyek.

en meg nem akarom, es nem erti meg minden felelvben megjelenik egy ujszamrol hivosgat ejszaka... addig mondja mondja mondja mig ok talalkozzunk. lefekszunk es en merges leszek, mert megint bedoltem neki.

nem akarom tobbet. eljutottam odaig, hogy nincs semmi fele facebook, instagram... a telefonszamomat meg lecserelem...

en csak nem tudom erzelmek nelul csinalni, es mar csak merges leszek iranta... semmi mast nem tud kivaltani belolem.

jo azoknak a lanyoknak akik tudnak erzelmek nelkul szexelni...

2018. ápr. 2. 16:56
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Téged meg a barátnője, ha megtalálna, joggal törölhetne képen, nem?

Miért kezdesz ki másnak a barátjával? Nyilván, ha annyit jelentenél neki, akkor már rég veled lenne.

Bár így már értem, hogy miért ordítanál...A saját hülyeséged miatt.

2018. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hu
2018. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

miert engem basz pofon a bnpje.... nincs sok esze akkor !

en nem akarok semmit a pasastol, idegbajos leszek , szamot valtoztatok letiltom...

szexualis zaklatassal fenyegetem

2018. ápr. 2. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!