Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert akarok kiabalni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarok kiabalni szex utan, ha csak osszejarunk?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi csak szexet akar, utana nagyon merges leszek es csak leakarom ordiatani a fejet, hogy csak szexre hasznal.


aztan kidobom (nem a hazbol), de elotte leorditom a fejet, mert ha nem orditom le akkor egyszeruen neki ezt teljesen normalis, hogy osszejarunk es a szex huuuu de jooo !!!! Nekem meg volt mar jobb is... es csak orditani akarok, hogy hagyjal beken, csak a szexre hasznalsz....

Mindenkivel igy van? egyeszeruen olyan merges leszek, hogy teljesen kikelek magambol !


2018. ápr. 2. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Minek fekszel le vele?
2018. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A te bajod. Aki szarba mártja a kezét, ne sírjon, ha koszos lesz.
2018. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez alapján azt gondolnám hogy régen valaki kihasznált, és ez ilyen ptsd-s dolog.
2018. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel akkor komoly kapcsolatot? Vagy csak független akarsz lenni? F
2018. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ezt elmondhatnád előre, hogy te nem szívesen szexelsz csak úgy. pl én eleve nem is szeretnék ilyen valakivel szexelni, akinek ez ilyen fájdalom belülről. tök ok, ha csak ismerősök vagyunk vagyunk szex nélkül is.
2018. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok még. szerintem ez lehet a lényege. te nem szereted csak így a szexet. csak valamiért belemész. és utána meg mint egy berúgás után a másnaposságnál nem érted miért csináltad, ha tudod, hogy neked ez nem kell.


szerintem vállad be, hogy egyedül vagy és nincs szex, amíg nincs valaki akivel kapcsolat lehetne.

2018. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
még #5 vagyok. igazából fogalma sincs :D de igazából szerintem az jó jel, hogy ide ezt így kiírod, mert kilátsz belőle kicsit. talán még kicsi humort is tudok érezni a kérdésben.
2018. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat igazatok van, mert elhitetik, hogy kapcsolatot akarnak, aztan kidobnak es visszajonnek a szexert... es en meg merges leszek es orditok a fejembe, kivanom, hogy meghaljanak.
2018. ápr. 2. 14:28
 9/18 A kérdező kommentje:
de igazatok van, 2 evig nem is szexeltem senkivel ...
2018. ápr. 2. 14:28
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint szexfüggő vagy?
2018. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!