Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi bajom van? Miert akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom van? Miert akarok allandoan szexelni/ maszturbalni?

Figyelt kérdés

Huszas eveim elejen jarok, lany vagyok.

9-10 eves koromban masztiztam eloszor, 15 evesen vesztettem el a szuzessegem.

16 eves koromig volt 3 emberrel szex, (egybol kapcsolat lett) vagy 20 emberrel csok bulik alkalmaval, es 4-en 5-en megujjaztak.

Ezt egyaltalan nem szegyellem, elveztem minden pillanatat.

A mostani parommal evek ota egyutt vagyok, rendszeresen szexelunk, de ugy erzem nem eleg. Napi 1-2x masztizok ha nincs szex, ha van, akkor 1 nap 1x biztosan csinaljuk, neha 2x, de leginkabb miattam, a baratomnak eleg lenne naponta vagy 2 naponta 1.

Ket nap alatt (tegnap elott es tegnap) 3x szexeltunk, a legutolso tegnap este volt, megis ugy erzem, minjart felrobban a puncim, annyira fel vagyok izgulva.

Pedig rendesen kielegultem. Minden nap azt varom, hogy haza erjek vegre es legyen szex/ maszti, egesznap csak ezeken jar a fejem. Egyszeruen nem ertem. Nincs hianyossag a kapcsolatunkban, megkapok mindent szex teren, amit szeretnek, de meg se eleg, allandoan csinalnam. Elegge zavaro mar, hogy azt erzem egesz nap, hogy bizsergek. Mitol lehet ez?

A kerdes komoly, a privatokra nem fogok valaszolni.



2018. febr. 22. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Tombolnak a hormonok...ne aggódj ezen, csináld, ahányszor jól esik. A barátodat azért ne terheld túl😀, gondolkodj hosszú távon ( is)...
2018. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Miert akarok allandoan szexelni/ maszturbalni?" Mert az nagyon jooooooo! (Mit kell ezen még magyarázni?)
2018. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nőt adjon nekem az ég! 😁
2018. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, ilyen korban én is hasonlóan voltam. :) Meg szerintem az emberek többsége. Főleg ha odavagy a pasidért.


Szerintem nincs ezzel semmi baj, masztizz amíg nincs ott az Embered, ha meg hazajött, akkor meg lehet együtt gyűrni a lepedőt. :)

2018. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahh bárcsak minden lány olyan lenne mint te;)
2018. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

Szóval? Hol itt a probléma?

...

.....

JA! Igen, várj, mondom hol a probléma:

NEM VAGY ELÉG RÁTERMETT!


Az istenit, nő vagy, akkor azért lehetnél minimum annyira elszánt, hogy az érdekeidet képviseld... Ha már egyszer ilyen típus vagy.

Ok, mielőtt írnád, én is olyan átkozott vagyok, hogy amíg nyüzsögnek körülöttem a különbnél különb aszexuális libák, én is szeretem... ;) ...na, tehát én is úm. "gyakorlatias" vagyok... mondhatni a prűdségtől egy szakadék választ el. MÉGIS kifogtam egy olyan istenverte idióta pasit, aki meg ezt a lehetőséget képtelen kihasználni.

o.O


De ha kell, akkor én a sarkamra állok, s nem azon kesergek, hogy "mi a bajom"! Azon keseregjen/gondolkozzon el a pasi, amikor kijelenti, hogy "háát neki kétnaponta is jó, és ő nem akar rámenős lenni és követelőzni". @.@


Én pl. amellett, hogy nem szeretem, ha a puncim túl sokáig üres - és csakis NÉLKÜLE (a párom nélkül) -, jóideje akkor tartom valamirevalónak az együttlétet, ha - prózaian mondva - ott végződik, ahol kezdődik. ;) Ha már ÉN szedem a fogamzásgátlót, és nem ő, ez az ALAP MINIMUM, hogy e téren is kielégítsen.

Éppen ezért határozottan tiltalmaztam minden más ~befejezést~ a hüvelyembe élvezésen kívül. Egy alkalommal hitte azt, hogy viccelhet... na ott mutattam meg az erőnlétemet, meg azt, hogy ha akarok, tudok hisztizni és alázni.

Azóta tudja, hogy a szex nem csak róla szól ... mikor-hogy az ő kénye kedve szerint... hanem itt NEKEM IS elvárásaim vannak. Ahogy a kapcsolat más terén is.


Te is nő vagy : Érd el pl. hogy tartozzon neked : kisebb szívességek, stb. Utána máris könyebb azt "visszakérni", vagy annak mintájára szabályokat "kérvényezni".

Ha meg csak azért is adja, hogy ő prűd - mintha ezzel jobb/kívánatosabb embernek tűnne, vagy elérne bármit is -, lehet rá emlékeztetni.

Vagy lehetsz kicsit agresszívebb : ha bedobja, hogy ő most "annyira fáradt" a munkától, stb., akkor keltsd fel, piszkáld fel, mász rá...

Ha napközben megkívánod, és ő valahogy nem talál be a hálószobába, húzd be, lökd rá az ágyra....

Attól, hogy nő vagy, nem kell azt jelentse, hogy puhány vagy, ha vannak vágyaid.


Vagy ha ép nem veszi a lapot, vállj meg a ruháidtól.... napközben viselj pirosat, tűzvörös ruhákat, használj vanílliaillatú parfümöt... stb.-stb.

Te vagy a szebbik nem... nehogy már ne kelljél.


Amúgy meg igen, az baj és kínos, hogy van párod, s mellette kényszer folytán magadhoz nyúlsz.

Ahogy az meg >>MEGALÁZÓ<<, hogy NŐKÉNT neked kell könyörögni a szexért!!!

Nem az a baj, hogy napi 3 alkalom az igényed... vagy 4... vagy 5...

Hanem hogy nem kapod meg!


Huh, remélem, hogy mindebből már elég érthető voltam számodra, kérdező!

2018. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eléggé korán kezted a bugyiban turkálást...

Hormonok, majd csillapodni fog talán, de az sem baj ha mindig szexre éhes kiscica maradsz...:) mindenki erre vágyik, hogy almában is punci pörögjön a farkán, mert a baratnöje éhes lett...

Ne aggódj sokkan keresik az ilyen forró vérü lányokat, vigyázz a pasid szívére...

2018. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 János Gilján ***** válasza:

Attól van ez, mert egészségesen működsz és a hormontermelésed a csúcson pörög. A kérdés az, hogy ez téged zavar-e. Ha nem zavar, akkor élvezd ki minden percét, mert egyszer talán vége szakad a nagy vehemenciának, különösen akkor nagy a törés esélye, ha gyereked lesz.

Amennyiben pedig zavar, akkor gondolkozz el rajta, hogy pontosan miért is zavar. Talán valahol nem tudod megélni magadat és az elfojtott energia a szexualitásodban tör felszínre? Ha ez így van, mit nem tudsz megélni? Ha szeretnél beszélgetni ezekről a dolgokról, írj rám nyugodtan.


38F

2018. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit fehérmájú vagy, de nincs ezzel gond, amíg nem megy a párkapcsolat rovására.
2018. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj titokban nekem. :P
2018. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!