Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarnak a lányok magukra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a lányok magukra húzni, amikor én még nyalni akarok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban több lánynál is úgy alakult, hogy lent tettem a dolgom és úgy láttam és éreztem hogy élvezték. Már csak a csikló folyamatos összehúzódása és a nedvesség és forróság miatt is arra gondolok hogy nem azért akartak már dugni mert nem jó a nyalás, hanem azért mert már túl izgatottak és nem bírják és magukban akarnak érezni?


A legutóbbi barátnőm is azt mondta hogy amikor a leginkább akarja hogy tegyem be, akkor még ne tegyem hanem húzzam az agyát, mert azt élvezi a legjobban. Tehát szar a nyalás ilyenkor vagy csak simán annyi hogy már erősen felizgultatok és dugni akartok és nem bírjátok tovább?



2018. márc. 23. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én is csináltam már párszor ilyet. Mindegyik alkalommal kivétel nélkül nagyon jó volt a nyalás (amúgy is imádom) és próbáltam élvezni a végletekig viszont valóban eljön az a pont amikor már annyira vágyom rá, hogy érezhessem magamban is. Akkor még várok egy két percet, de utána elvesztem a fejem és akkor van ez.
2018. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Mert még ha volt is orgazmusa a nőnek a nyalástól, akkor is eljön mindnél az a pont a z együttléteknél, amikor nem elég nekik az a közelség, hogy nyalod, hanem - esetemben! - mínusz 15 cm távolságra akar lenni tőled!

És nagyon de nagyon jó dolog nyalni! DE! Annál istenibb érzés nincs, amikor a nő szinte parancsolóan magára ránt, és a szemei szinte könyörögnek érte, hogy végre tedd magadévá aktussal is!


Megjegyzem a nyalást sem jó egyből a lényegnél kezdeni! Játszani kell a nővel, izzítani a tüzet, hogy csak a puncija környékét kényezteted, combjait - különösen a combok belő oldal és a medence találkozás - csókolgatod, néha "eltévedsz" a puncija közelébe is, de nem érsz hozzá, csak majdnem. Akkor jön el az a pont, hogy mielőtt magára ránt, előbb az arcodat fogja izomból az ágyékába döngölni, hogy végre nyald már ki!


A nőknél ráhangolódás kell - van a gyors meneteknek is egy bizonyos bája, meg a vad és ösztönös szex is nagyon jó -, de alapvetően kell az előjáték az igazán jó együttlétekhez.

De ez csak az én véleményem...


29/F

2018. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Előfordul, hogy már annyira arra vágyom, hogy teljesen érezzem a másikat, hogy pár perc kényeztetés után átugrom ezt a részt (holott szeretem az orált) és magamra húzom vagy a kezembe veszem az irányítást és határozottan ráülök.


De olyan is van, hogy orál közben érzem, hogy nem tudnék elmenni és van bennem egy olyan gondolat, hogy ne csinálja szegény -csúnyán fogalmazva- fölöslegesen. Nekem persze akkor is jó érzés ha elmarad az orgazmus, de a másikban ez okozott már sérelmet és ezt igyekszem kiküszöbölni. Akár azzal is,hogy magamat megfosztom az orál adta gyönyöröktől (aktus közben még nem sikerült soha elmennem, csak így).

2018. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanezt szoktam sajna tapasztalni


24/F

2018. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez is egyénfüggő, mint megannyi más dolog.

Én például kifejezetten szeretem, ha a párom együttlét előtt élvezésig kinyal és utána szexelünk, aztán pedig jöhet a következő orgazmus, vagy orgazmusok. :)

2018. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem huzom magamra, mert nekem nyalástol van orgazmusom. Imádom, ha sokáig nyalakodik.
2018. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
mert már annyira nem bírnak magukkal :D
2018. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Legjobb én is magamra húzom
2018. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!