Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarok egy ideig lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok egy ideig lefeküdni a pàrommal és ez nem érti meg?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 3 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején minden jól ment, nekem ő volt az első. Aztàn egy fél-hàromnegyed éve teljesen tönkre ment minden szexuàlis tèren. Nekem rendszeresen nagyobb volt az igényem, de tudtam kompromisszumot kötni és megelègedten a 2 naponta történő aktussal, de ő àllandòan éreztette velem, hogy ez neki nyűg, csak azèrt csinálja, hogy ne csaljam meg. Lehetett látni, hogy minimàlisan sem élvezi, pedig én mindig mindent megtettem, hogy neki jobb legyen. Ha felhoztam, hogy kicsit megszokottá vált a dolog,a a vàlasza az volt keressek màst. A màsik, teljesen lenullàzta azzal az önbizalmamat, hogy eleve csak én kezdeményeztem, de még akkor is 90%-ban elutasítàst kaptam. Ha a problèmat felhoztam, megint én lettem okolva, mert nem izgatom őt elèggé fel, meg nem akarom eléggé, hogy akarja. Pedig itt is mindent megtettem, szexi ruha, fehérnemű, direkt nem vettek bugyit, szerepjàtékok, szàndékosan olyan mozdulatok, ugy hajoltam.

Mostanra eljutottam oda, hogy semmi önbizalmam, es sírhatnékom van,ha arra gondolok, hogy màst kívànnak, en meg több mint 3 év alatt ennyit sem tudtam elèrni, pedig több, mint 15 kilót fogytam, edzettem. A szexhez is màr úgy allok, hogy tudom, rossz lesz, mert ő muszàlybòl csinalja.

Múlthèten le akart velem feküdni,de én teljesen beleuntam màr és szinte leblokkoltan előtte és nem.történt meg, azóta haragszik. Mit tegyek, hogy ezt a dolgot magamban tisztàzni tudjam?

Mind a ketten egyetemistàk vagyunk, èn 22 ő 24 èves



2018. márc. 30. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Esetleg egy uj párkapcsolat? Fiatal vagy meg a szexmentes es depis elethez.

Vagy probald vele atbeszelni hátha,bar sok eselyt nem adok a változásra..

2018. márc. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

A párod nem szeret, és egy beteg állat.

Téged mégjobban beteggé tett, és nem látod mennyire durván kinoz téged érzelmileg, ez rohadtul beteges.


Szakitás, instant. Halál komolyan, sokkal boldogabb leszel már akkor is ha ö nem lesz, ha normális párod lesz pedig mégboldogabb.

2018. márc. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, itt biztosan sokan örülnének neked.

:)

És sokunkat fel tudnád izgatni a puszta testecskéddel.

Ha van kedved, bebizonyítom. Lesz önbizalmad! :)

32F

2018. márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Az utolsót azt felvágásból írtad, vagy ez az egész dolog, abban a körben jellemező?
2018. márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az az igazsag, hogy a mi helyzetünk tipikus. Minden klappol, csak ez nem és probàlnam még valahogt megoldani.

Kedves 4.! Nem értem mire gondolsz.

2018. márc. 30. 07:46
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezt ne akard már megoldani... Elvette az önbizalmadat,lenullázta a magadba vetett hitet,kicsinálta a szeretetedet a szexualitás iránt. Gusztustalanul bánt veled. Ezt nem tudod rendbe hozni magadban,csak ha elhagyod. Itt nem az a legnagyobb baj,hogy ezeket megtörténtek (de az is) hanem az,hogy a forrásával még együtt vagy. Így továbbra is bántani fog. Ráadásul ezt hiába beszélnéd meg vele,ahogy látom nem valami megértő fajta... Szakíts a saját boldogságod érdekében.
2018. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj még egyszer beszélni vele. ha nem sikerül akkor szakítanod kell. Ez az egyetlen normális válasz amit adhatsz ebben a helyzetben. Nehogy már azért kerülj depresszióba mert a másik szórakozik veled.
2018. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rágörcsöltél a témára es a pasit elijesztetted
2018. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Minden klappol, csak ez nem.


"Csak" az nem klappol, ami egy párkapcsolat alappillére.

2018. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy abszolút nem illetek össze szexuális téren. Én nem lennék együtt egy ilyen pasival. Ha egyszer olyan típus vagyok, akinek szüksége van a szexre, nagyok az igényeim, márpedig ilyen vagyok, akkor egy olyan pasit választok magamnak, akinek szintén fontos a szex és nagyok az igényei mennyiség terén. Ez ennyire egyszerű.
2018. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!